Wpis z mikrobloga

@mladic_ korektor firmy Nars, obczaj na yt filmy Dressed in Mint Agnieszki Janoszki. Ona ma ten sam problem i ostatnio ciągle mówi o tym właśnie jako o najlepszym, nawet lepiej się sprawdza ponoć niż Catrice camouflage.
@undomiel a jak używasz tego catrice pod oczy? Bo mam oba odcienie, ale jakoś pod oczami mi się zbierają w zmarczkach mimicznych i potem mam takie dwie kreski i wygląda to gorzej niż bez korektora. Próbowałam go utrwalić pudrem, ale nie pomaga.
@nika_blue: A jakim pudrem utrwalasz? Może trochę za dużo nakładasz? Ja zawsze nakładam nie idealnie pod oczy ale trochę poniżej i wklepuje dokładnie gąbeczka, jak wszystko ładnie wyglada i nie mam nic zebranego w zmarszczkach to utrwalam pudrem transparentnym ( czasami wilgotna gąbeczka nakładam go pod oczy i daje mu "zastygnąć" max 2 minuty, później strzepuje nadmiar pudru pędzlem). Jak Catrice Ci się zbiera, a nie potrzebujesz aż tak silnego krycia
@undomiel miałam puder z matis bardzo fajny, ale właśnie mi się skończył i teraz poluje na jakiś nowy. Może polecisz jakiś który się nada pod oczy? :) a korektor też nakładam niżej, ale właśnie zawsze pod koniec dnia widzę te krechy w załamaniach skóry. Technikę mam podobną, nakładam mokrą gabeczką, pudruję i wszystko wygląda pięknie dopóki się pierwszy raz nie uśmiechnę :(
@nika_blue: Coo? :( to naprawdę nie wiem o co chodzi :/ Ja używam zwykłego z wibo fixing powder i super daje radę. Tak naprawdę cały dzień chodzę i okolica pod oczami jest niezniszczalna, chociaż on jest półtransparenty :D Wibo ma tez puder ryżowy, paese również ma fajne pudry :) Może jaka baza wypełniająca zmarszczki pomoże? Mam ochotę przyjść i Cię pomalować, żeby zobaczyć czemu ta metoda nie działa XD
@undomiel haha, może ten puder był za ciężki pod oczy, ale z kolei mam taki bambusowy drobniutko zmielony i on z kolei bieli i wysusza strasznie tą okolicę. Chciałam dorwać którys wibo w rossmanie, ale oczywiście już nie było żadnych. Maluję się już kilka lat, ale zawsze miałam problem z korektorem pod oczami, a próbowałam już wielu :(
@nika_blue: hmmm chyba wiem, bo przeczytałam, ze pudrujesz mokra gąbeczką, a Ty napisałaś ze nakładasz. Próbowałaś nałożyć gąbeczka, a później wilgotną gąbeczka nałożyć pod oczy dosyć duża warstwę sypkiego pudru? Tak czekasz kilka minut, później czystym pędzlem strzepujesz nadmiar pudru :)
@nika_blue: Tak, spróbuj! Tylko zanim nałożysz na mokro puder to upewnij się ze korektor masz idealnie nałożony :) Powinno zadziałać, daj znać jak poszło ()