Wpis z mikrobloga

Cześć, szukam jakiejś #szosa tak do 8000zł. Najlepiej jakby była na Di2 albo innym elektrycznym osprzęcie chociaż wiem, że o to może być trudno w tej cenie. Jeżeli macie jakieś propozycje to piszcie, bo do swojego tribana po woli tracę cierpliwość. Co sądzicie o czymś takim merlin, opłaca się? #rower
  • 29
  • Odpowiedz
@fixie: trochę opóźnienie z mojej strony, ale już piszę :). Tak jak wspomniałeś, nie ma mowy żebym kupił coś w tych pieniądzach z elektryką więc skłaniałbym się do force 22, ewentualnie ultegra. Chociaż po ostatniej awarii kalmkomanetek shimano wolałbym Sram. Cena 8000zł może być coś taniej :). Doszedłem do wniosku, że chyba nie chcę kupować roweru (przynajmniej nie na obecną chwilę) jakiegoś mocno wypasionego, aby potem w razie jakiegoś upadku
  • Odpowiedz
@poratujPan: 1/2? Myśle że 2/3 to dobra wartość :D koła dadzą większą frajdę niż "105 czy ultegra". Zainwestuj w fitting. Dobry sklep w Polsce działa prawie jak te w UK. Jak nie masz parcia na markę to może Rose? W wertykalu nic nie przypadło do gustu?
  • Odpowiedz