Wpis z mikrobloga

Mirki wczoraj udało mi sie kupić ten minikompresor za 40 zł bo nie działał. Dziś po całym dniu walki udało mi sie go naprawić. Trochę #!$%@? obudowę ale działa. Mirki mam pytanie czy użycie małej butli po gazie ma sens żeby zrobić z niej taki pojemnik na sprężone powietrze i dopiero z niego do pistoletu? Jeśli tak czy mnie nie #!$%@? nic gdy będę wiercić w niej otwór? #idiotabuduje #modelarstwo
z.....e - Mirki wczoraj udało mi sie kupić ten minikompresor za 40 zł bo nie działał....

źródło: comment_YGvY9GSAMMv7tY8jKXuIODxOOhjUWxEd.jpg

Pobierz
  • 30
@Leel00: O dzięki, bo pewnie bym wodę zostawił gdybyś nie napisał. A tak przy okazji może #!$%@?ąć prąd jak bym wsadził wiertło w wodę? Przepraszam za takie pytania ale dopiero zaczynam przygodę z narzędziami.
@Leel00: Przepraszam że Ci głowę zawracam, ale ostatnie pytanko: Jakiś czas temu widziałem na Youtube jak facet na szlifierce miał papier ścierny, i sobie coś tam szlifował. Boję się na razie szlifierki bo to niebezpieczne urządzenie znaczy te tarcze, wiesz może jak on mocował ten papier ścierny? Bo miedzy nim a szlifierką była jakaś podkładka, jakby gumowa bo się wyginała.
@Leel00: Oj właśnie nie to. Ta na filmie była cienka, elastyczna i jak zmieniał papier to on luźno od chodził i nie było słychać dzwięku odrywania. Oni jakieś spawy wygładzali w kwasówie, i ta koncówa się ładnie wyginała w trudonodostępnych miejscach, a wielkości była jak tradycyjnych rozmiarów mała tarcza.