Wpis z mikrobloga

A zrobię trochę takie #pokazkosmetyczke trochę żeby zrobić odpór stulejarstwu, którym z jakiś dziwnych pobudek tag tak bardzo przeszkadza, że muszą wklejać zdjęcia narzędzi, których nawet nie potrafią prawidłowo nazwać ani skorzystać xD
Mam nadzieję że różowe nie obrażą się na użycie tagu, do zaprezentowania skromnego zestawu do mojego brzydkiego głupiego ryja.

Lecąc od lewej górnej strony

1. Żel L'Oréal Men Expert Hydra Energetic - polecam, daje bardzo fajne uczucie oczyszczenia, dość mocno wysusza, więc wymaga jakiegoś kremu
2. Żel-krem L'Oréal Men Expert Pure Power - NIE POLECAM. Albo z moim jest coś nie tak, albo mnie przerasta nałożenie kremu na twarz. Ogólnie słabo się wchłania, po parunastu minutach ma się wrażenie brudnej twarzy, niczym po całym dniu harowania na budowie w środku lata. Spoko, ale tylko jak ktoś lubi rolować sobie kulki z brudu na twarzy xD
3. Tonik siarkowy antytrądzikowy BARWA - również mogę polecić, jeśli o takie toniki to chyba najlepszy jaki do tej pory kupiłem. Mocno pomaga na trądzik.
4. Generyczny balsam po goleniu nivea.
5. Żel do golenia Gillette (w zestawie z maszynkami Bica z jednym ostrzem #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Na mój raczej skromny zarost wystarcza, jakieś pędzlowanie się innymi specyfikami to byłby raczej przerost formy nad treścią.
6. AA Men Energy Up Activator - żel do twarzy na pobudzenie, trochę pomaga na zaczerwienienia pod oczami, które są moją zmorą.
7. ISANA MEN Q10 Roll-On - niedawno kupiłem, jeszcze się nie wypowiem czy jakoś szczególnie pomaga, cel taki jak wcześniejszego żelu.
8. Dermaglin BIO Maseczka przeciwtrądzikowa - na kolejny problem mojego ryła.
9. Balsam nawilżający do ust Carmex - mega przydatna rzecz w pracy, gdzie jest klimatyzacja + gorące piece. Ten konkretny pożyczony do zdjęcia, mój trzymam w pracy właśnie, bo tam głównie korzystam z tego.
10. ISANA Men HYDRO - maseczka, dopiero kupiona, jeszcze nie używałem, zobaczymy co to będzie za cudo.
11. L'Oréal STUDIO LINE REMIX - pasta włóknista do włosów, całkiem spoko, ale mam wrażenie że po czasie straciła właściwości i słabiej trzyma, i muszę się wspomagać lakierem. Teraz chyba przejdę na Beach Boya, bo widzę że wiele osób poleca.
12. Zwykły krem Nivea, raczej rzadko już używany, mam jeszcze prawie cały.

Do tego dochodzą oczywiście jakieś pachnidła różne, raczej nie za drogie, bo z robienia placków w Pizza Hut na zlecenie ciężko jest wyrobić na Bleu de Chanel xD

Główne problemy mojego ryła, to właśnie trądzik i wory pod oczami. Walczę z tym ale jest ciężko, pewnie jedyne co by pomogło to radykalne rozwiązaniu pokroju jakiś podkład i puder, ale to też od razu widać na twarzy (i jeszcze jakiś stulej by pomyślał że jestem jakimś tfu pedziem i co wtedy? xD)

No i powiedzcie różowe, czy to dzisiaj jakieś mega promocje było w Rossmanie, bo was tyle nawaliło że ledwo się przecisnąłem tam po maszynki do golenia.
SKYFander - A zrobię trochę takie #pokazkosmetyczke trochę żeby zrobić odpór stulejar...

źródło: comment_ltDzFlJrFtXT3jfj8IM4iV6xxz3m2u1Z.jpg

Pobierz
  • 28
@SKYFander: na worki pod oczami pomaga:
- wysypianie się
- ograniczenie papierosów i %
- ruch
- picie wody

Worki to tak naprawdę zastoje limfatyczne (limfa nie krąży tak, jak powinna). Myj rano twarz chłodną wodą, możesz tez wykonywać delikatny masaż dolnych powiek opuszkami palców.
@aldrig: Papierosów nie palę, a alkohol to w zasadzie piwko od czasu do czasu. Wysypianie to chyba u mnie główny problem, czasami wracam z pracy o północy albo o pierwszej, a tu na drugi dzień trzeba rano wstać.
@SKYFander:
To i ja pokaże kosmetyczke
T1 - polerowanie mocnych rys oczywiscie na frakcji ropy naftowej
T2 - mniejsze zarysowania i "szramy" na lakierze
T4 - powłoka na lakier, długo trzyma - po ryju nawet z kamienia dostać powinno się utrzymać. Ważność do roku albo dluzej, zależy od uzytkowania
NOVOL 800 PLUS - zmywacz wstepny do mordy
NOVOL - zmywacz silikonowy
do tego Glinka do odkurzu i syfu asfaltowego
TENIZ prix
@SKYFander zauważyłam barwę siarkową, jeśli masz cerę suchą/wrażliwa/normalną to nie polecam bo okropnie ja niszczy i przesusza ;( polecam żel do mycia cetaphil (ja używam do twarzy i super mi się sprawdza, pozbyłam się wszelkich niedoskonałości itp) lub kosmetyki z tołpy ;)