Wpis z mikrobloga

Jeśli to prawda, że ROTS kosztował 12k, a można go było sprzedać za 30k (a tak wynika z postu @Opponent) to wydaje mi się, że błąd w cenie kupna/sprzedaży ring of the sky u Cygana był zbyt ważny, bo jest to po prostu nie fair w dużym stopniu w stosunku do innych graczy którzy grali nie wykorzystując tego. Stawiam, że jeśli by tak sprawdzić ile cc mają np 3 najbogatsze osoby na servie to by się okazało, że mogą one "kupić" resztę graczy całego ots xD wg mnie reset postaci byłby dobrym wyjściem, ale do tego nie dojdzie bo zbyt dużo graczy by pewnie stracili + by się okazało, że wypuścili server z błędem który był mocno game breaking...
#wykopots
  • 16
@endriu92 czyli mam rozumieć, że jeśli ktoś przerzucił sobie po backpacku cc na inne konta, czy też dał go znajomemu to też został złapany i zbanowany czy tam ukarany w inny sposób? Do tego itemy, czy też inne rzeczy, które kupił zostały mu zabrane i w żaden sposób nie wykorzystał tego, że zaczynał z nieograniczoną ilością gp? Nie jestem pewien, bo nigdy nie prowadziłem servera Tibii, ale nie sądzę żeby było zapisywane
@Partacze Właśnie podobno w changelogu nie zostało po prostu napisane, że mogłeś kupić za 12 a sprzedać za 30, gdyby to napisali to duża część nowych graczy by się zniechęciła po przeczytaniu tego więc właściwie nie mogli tego napisać... Nie wiem czy tak było, tak jak napisałem powołuję się na post innego wykopka, ale było wiadome, że jest jakiś błąd, który pozwalał na zbyt szybki zarobek i do tego Endriu92 (czytając posty
@CzlowiekPodkowa: Tak zielarz z administracji serwera XDDDDDDDDDDD

"ale było wiadome, że jest jakiś błąd, który pozwalał na zbyt szybki zarobek"

Chyba tylko zakładanie kilkunastu kont i przerzucaniu potek, gówniany zarobek, zresztą już problem rozwiazany
@CzlowiekPodkowa nie jestem z administracji, jestem graczem, po prostu sie wypowiedzialem. Rozmawialem na ten temat z administracja i jasne jest ze nikt sie nie dorobil zadnej fortuny takze mozna grac spokojnie
@endriu92 Jeśli jesteś graczem to takim razie mój błąd, źle wywnioskowałem z twoich postów, pardon.

@Partacze Tak jak mówiłem, powołuję się na post @Opponent, który napisał, że można było kupić za 12 a sprzedać za 30, wydaje mi się, że nie wyssał sobie z palca tych informacji skoro nawet cene podał przed zmianami, więc chyba wiedział o tym bo nie widzę sensu w kłamaniu na ten temat XD. "jestem na 100%