Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Oj #rozowepaski, jak ja was uwielbiam.

Ogólnie jestem dość przystojny i dobrze zbudowany (kaloryfer, te sprawy). Nie piszę tego dla samochwalstwa, dlatego postuję anonimowo. Parę miesięcy temu złamałem kość obojczykową. Sprawa była dość skomplikowana i długa, dlatego w sumie musiałem robić coś koło 5 zdjęć RTG. Panie (około 40 lat) zawsze prosiły, żeby rozebrać się od pasa w górę, na co ja odpowiadałem, że mam ortezę bez elementów metalowych, brak śrub w kości (póki co) i nie ma takiej potrzeby. Zresztą za długo by zajęło. Ok, to nie ma problemu - mówiły. Do dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj przyszedłem na ostatnie zdjęcie, a tu obsługa składająca się z 2 młodych praktykantek. Bardzo nalegały, żebym zdjął koszulkę - będzie lepiej widać, itd. Trochę to zajęło, ale w końcu mi się udało - oczywiście uśmieszki i sprawy. Nastawiały mnie do zdjęcia chyba z 3 minuty - dosłownie najdłuższy pobyt na rentgenie. Potem jeszcze stanęły na przeciwko i upewniały się, czy wszystko ok. Oczywiście nie ok, bo pomyliły bark xD I od początku zabawa. Atmosfera przednia, naprawdę, jak nie w NFZ. Zamknęły się zaraz w kanciapie i od razu nadają, chichocząc xD

No po prostu jak tu was nie uwielbiać. Ale ja nie o tym. Ja o podwójnych standardach. Bo jakby stary, obleśny dziad kazał tak robić młodym siksom, to pewnie miałyby lekką traumę, może w gazecie by się coś pojawiło. Ale ja nie wstydzę się mojego seksistowskiego podejścia i wiem, że takim mnie stworzyła ewolucja. Lubię się podobać kobietom i nie widzę nic zdrożnego w lekkim, przyjemnym flircie. Nawet, jeśli praktykantki nie byłyby praktykantkami i nie byłyby młode. To po prostu fajna zabawa.

Bez pointy będzie. Po prostu bądźcie odważne, dziewczyny, jesteście wesołym ogniem hasającym w kominku życia. Nie wstydźcie się swojej seksualności i nie bójcie się wychodzić z inicjatywą, nikt was nie będzie bił bo łapach. A wy #niebieskiepaski nie traktujcie kobiet jak aniołki, albo zło wcielone, #!$%@?, albo dziewice, czarne albo białe. Każda jest unikalna i każda wymaga trochę luzu, humoru i zrozumienia. To naprawdę niewiele :)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dorotka-wu
  • 12
ŚwiętyProgramista: Eeee..... lecenie na "kaloryfer" jest słabe. Spotykałam sie z takim który był dumny z swojej klaty. Polubiłam jego normalne oblicze, zdjęcie gdzie wyglądał na sympatycznego, inteligentnego faceta z oczami jakie mi się podobają. A on od pierwszego spotkania mi mówi, ze on to marzy by być jak Peter Andre, że laski lecą na niego, na widok jego klaty. Kiedyś mi powiedział, że plecy go bolą, nie wiem, chyba chciał żebym