Wpis z mikrobloga

Mireczki, #!$%@? mnie strzela jak czytam co ludzie wypisujo, więc spróbuję pokazać wam, że gówno wiecie o zasadach i przepisach gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odbyłem kilku miesięczny kurs sędziowski, uczęszczam na wykłady, przeczytałem książkę z przepisami ze 3 razy, zostałem oficjalnym sędzią PZPN i sam sędziowałem kilka męczy.
Na wstępie dodam, że owszem, jestem fanem Realu Madryt, ale uważam, że obie bramki zostały zdobyte z pozycji spalonej, Casemiro powinien wylecieć z boiska i takie tam.
Co do faulu i czerwonej kartki Vidala - faul był. Wiele osób błędnie stwierdza, że skoro przykładowy wślizg był najpierw w piłkę, to to co było dalej nie ma znaczenia. Otóż nie. Podstawową zasadą oceniania tego typu sytuacji nie jest intencja zawodnika (w tym wypadku wybicie piłki), tylko skutki jakie taki wślizg może ze sobą nieść. Jednym zdaniem, wejście wślizgiem w nogi rywala wyprostowanymi nogami, w tym wypadku w bok Asensio, równoznaczne jest z faulem niezależnie od tego czy trafił w piłkę czy nie. Macie nawet pic rel z tegorocznych przepisów gry w piłkę nożną. Co więcej taki faul zazwyczaj karany jest żółtą kartką. Czekam Mireczki, aż któryś znawca będzie chciał podyskutować na ten temat i podważyć moje argumenty, podparte oficjalnymi przepisami gry w piłkę nożną UEFY.
#mecz
Pobierz McAaron - Mireczki, #!$%@? mnie strzela jak czytam co ludzie wypisujo, więc spróbuję ...
źródło: comment_vxX06BgOgraxBYkfUwBsAIwsBK8oN81X.jpg
  • 3
@McAaron: Nie pamiętam kiedy dokładnie był ten faul, ale jestem pewny że gdyby nie miał już jednej żółtej, to by ją wtedy dostał. Tak jak mówisz, jest się czego czepiać, tzn. braku kartki dla Casemiro i spalonych, a akurat do tego Vidala się niektórzy dowalili...