Wpis z mikrobloga

Chcę w najbliższym czasie zakupić #moto #honda #cbr125, wcześniej, szczerze nie miałem okazji jeździć podobnymi (oprócz sporadycznych jazd małymi litrażami). Czy jakiś Mirek z #krakow ma może tę CBR-kę i chciałby się spotkać, żeby pokazać jak to moto działa i jak jeździ? Odwdzięczam się :)
  • 8
  • Odpowiedz
@mile5: nie lepiej zrobić prawko na A ? Darujesz sobie wstyd i niepotrzebne wydawanie pieniędzy na kosiarke wyglądającą na motocykl, z kołami od taczki.
  • Odpowiedz
  • 1
@piekuo: szczerze, nie czuje potrzeby kupować większego moto głownie do miasta, a wstyd to kraść :p

Jesteś z krk i masz ten motocykl?
  • Odpowiedz
@mile5: nie mam ale myślałem o takim czymś. Doszedłem do wniosku że jak mam kupować skuter wyglądający jak motor to wole nie robić sobie siary i zacząłem myśleć o zwykłym skuterze, taniej i wygląda tak jak powinien. Nie wiem czemu ale jak widze skuterki 50-125ccm stylizowane na motocykle klasy MOTO GP to ogarnia mnie rozpacz, kółka cieńkie jak w kolarzówce, dzwięk jak w kosiarce a wygląda jakby miał asfalt pożerać
  • Odpowiedz
  • 0
@piekuo: akurat Cbr ma jedne z najszerszych opon w 125 ( ͡° ͜ʖ ͡°) po drugie, nie chce wydawać 1k na kurs kat.
A bo po pierwsze nie mam na to kasy a po drugie nie jestem jeszcze pewny czy chce to robić. Motocykle od zawsze mi się podobały i taka namiastka GP jest dla mnie całkiem fajna, na pewno lepsza od skutera, głównie ze względu
  • Odpowiedz
@mile5: tak czy inaczej 90 % to dwusuwy ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak jakby mieć Honde Civic 1.4, 90KM z wydechem akrapovic, spoilerem jak z szybkich i wściekłych i to wszystko na gwincie i oponach jak Lambo Diablo. Jak stoi to wygląda, jak jedzie to oczy wypala.
  • Odpowiedz
  • 0
@piekuo: nie no, wszystkie cbrki to czterosuwy, a ja nie szukam moto do #!$%@? tylko do fajnego wyglądu i sprawnego #!$%@? po mieście :)
  • Odpowiedz
@mile5: Zmienisz zdanie jak pojeździsz. Jak bujać sie jednośladem to konkretnym a nie kosiarką. Albo druga wersja: Jak zawinąć się na drzewie to przynajmniej na motorze a nie na blenderze. Tan naprawę moto to się od 400 cm pojemości zaczynają.
  • Odpowiedz