Wpis z mikrobloga

Może i tutaj jestem zielony.Ale powiem wam jak jest. Każdy wie,że Daniel bez wykopu nie miałby takiego fejmu jaki ma teraz.
Możecie zacząć mnie wyzywać od zielonków,ale Daniela oglądam od czasów twitcha i nie tylko jego.
Przez większość swojej "kariery" musiał użerać się z typami typu rafonix itp. Teraz gdy wykop ich zniszczył. Daniel poczuł się zbyt pewnie i myśli,że ma jakąś swoją prywatną armie,która pójdzie za nim w ogień. Więc po co już potrzebny jest mu guzik?
Baobab siedzi po cichu i nie przeszkadza,a guzik lubi sobie pogadać i też chce łyknąć trochę fejmu. Pamiętacie pierwszy stream po akcji jak wyrzucili guzika i daniela z mieszkania? Daniel się żalił,ludzie wysyłali donejty.Czytał każdy po kolei ale jak była wzmianka o pomocy dla guzika to udawał,że nie widzi.
Daniel po prostu myśli,że jest nr1 na youtubie i może wszystko. Zauważcie,że już wspomina o rafatusie,że to patologia. Może teraz będzie udawał grzecznego youtubera jak jego poprzednicy,którzy stracili partnerstwo ? Nie oszukujmy się większej patoli nie znajdziemy nigdzie. Dlatego wielka szkoda,że to się powoli kończy:(
Ktoś wspominał,że dopóki w grę nie wchodzą pieniądze na youtubie to każdy jest dla siebie miły.I tutaj mamy doskonały tego przykład.Chyba każdy kto ma trochę oleju w głowie widzi jak Daniel zaczyna gwiazdorzyć.Kiedyś rafonix kazał swoim widzom wchodzić na jego stream i "wyjaśniać". A o co robi dziś Daniel ?
Dlatego zastanawia mnie kto szybciej ich eksmituje wykop czy spółdzielnia?

#danielmagical
  • 5