Wpis z mikrobloga

#sakuraquest - nadal brakuje mi tej energii jaką emanowało Shirobako, tam od pierwszej sceny z samochodami człowiek czuł sympatię do głównej bohaterki. Tutaj tempo jest nieco za wolne (plus MC mogłaby nieco mniej narzekać). Te dziwne ciasteczka wyglądają jak Doktor Robotnik vel Eggman bez wąsów. W sumie łatwo się można utożsamić z sytuacją tej miejscowości gdy samemu całe życie się żyło na powoli umierającej prowincji (chociaż dla wschodniej PL 50 tys. mieszkańców to już średniej wielkości miasto... no ale Japończyków jest tak z trzy razy więcej niż Polaków). To zamknięcie drzwi na pierwszy rzut oka :) Ogólnie to trochę brakuje mi muzyki w tle, przez długie momenty między dialogami jest dziwna cisza. Przynajmniej tła są ładne. "Pani, a nie dałoby się tej strony zrobić tak w dwie nocki? Raz kuzyn dwa razy klikną i siup gotowe, a tutaj o jakichś miesiącach Pani gada." ( ͡° ͜ʖ ͡°) Właściwie jak widać niezależnie od tego gdzie się mieszka powody do uciekania w duże miasta są niemal identyczne (jak i problemy z tym związane). Piękna (bazując wyłącznie na osobistej opinii) tutaj trochę śmiechłem xD Nooo i tak powinno wyglądać to anime jak przy kręceniu tej reklamówki wideo - od razu się to przyjemniej ogląda. Daję tutaj okejkę tej scenie (jak czupakabra). Ostatnia scena jest w porządku.

Nadal mam mieszane uczucia co do SQ... oby więcej scen takich jak z końcówki tego odcinka.

#anime #jaqqubizarrecontent
jaqqu7 - #sakuraquest - nadal brakuje mi tej energii jaką emanowało Shirobako, tam od...

źródło: comment_9hSyPN3q1lGyVkgib4TACZsaplN3Gk0Z.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@jaqqu7: Mam nadzieje że twórcy tym anime przygotowują się do 2 sezonu shirobako bo z tego co słyszałem zostało zaprojektowane jako 4 cour a co do SQ jak na razie anime mi przypadło do gusta ale jest za mało muzyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz