Wpis z mikrobloga

@oiio: nie mam zbyt gestego na polikach, i to by wygladalo jeszcze gorzej :d A prawde mowiac to ten zarost jest kwestia lenistwa, nie chce mi sie mordy co dwa/trzy dni golic, a tak to raz na dwa tygodnie rownam trymerem i jest okej xd
@rene199austria: z tym szkalowaniem Daniela to fakt, ale pisalem pozniej, ze to nie do konca tak jak kazdy mysli, ale kazdy robil memy zamiast sluchac. Ja troche tak jak @mandziok , tamto pisalem pod wplywem tego co bylo wczesniej, i nie ma co sie dziwic, wystarczy zobaczyc film z wyjasnianiem przez szafe. Ale odkad wrocil z powrotem na Urzednicza to zmienilem o nim zdanie, tym bardziej ze duzo dobrego robi dla
Ze szkalowaniem wykopowiczow to fakt, kajam sie i przepraszam, za nazwanie stulejarzami.


@Makku11: o, tego z twojej strony nie widziałem jeszcze. Znam osobiście trochę aktywnych wykopowiczów jak i siebie, o żadnym bym tak nie powiedział i ty o sobie też tego byś nie mówił, a choćby góry srały to wykopowiczem/mirkiem jesteś. Niemniej bardzo fajnie, że to rozumiesz i szanuję że brniesz w zaparte ;) Także "podwójna piąteczka" i powodzenia przyszły prawniku
@George_Patton: Mialem na mysli to, ze w inny sposob sie pisze w momencie, gdy jest to cos bardziej oficjalnego (ale nie w takim rozumowaniu, ze to musi byc jakies pismo oficjalne. Bardziej po prostu "w realu"), a inaczej na forum internetowym, czy chociazby stronie ze smiesznymi obrazkami. Zakladam, ze Twoj zarzut to interpunkcja albo styl/skladnia, z tym pierwszym zawsze mialem problem, i po prostu to sprawdzam jak jest to cos bardziej