Wpis z mikrobloga

@Skorupczak:
Nie wiem czy w jedynce da sie wejsc na -10
ja teraz jestem w stanie z pierscieniem ktory nosi glowna postaci moge wyciagnac -6 + do tego ochronki z pancerza przebicia
ale to juz jest prawie oszukiwanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Haraj dla mnie i tak ważniejsze od kp było trako, dlatego zamiast rękawic zręczności używałem tych od premii do trafien i obrażeń. Wiec moze dlatego miałem tylko -8? A #!$%@? wi
@PiorunZeusa: Jak wyjdziesz lewa strona to cie nie zauwaza
taki protip ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogolnie ja gram na poziomie gdzie wszystko bije 2 razy mocniej wiec nawet taki strzal od kobolda zabijal mi maga na strzala jak wszedl
@Haraj: Wydaje mi się, że z określonej krawędzi mapy można było się przemieścić do innej lokalizacji. Dlatego chyba wracałem do wejścia, inaczej wydaje mi się, że nie ominął bym zabójców. Możliwe, że się mylę. Oczywiście wspominam wersję Baldur's Gate: Wybrzeże Mieczy - czy jakoś tak. Nie GOG, HD itp, tylko wersja z dobrych 13 lat temu.

PS. Gdzie jest Khalid? Czy jak mu było ( ͡° ͜ʖ ͡°
@PiorunZeusa:
Gram na perma death wiec jak ktos mi umrze to idzie do kosza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Inna sprawa ze go nie lubie bo byl nudny

Co do tego przemieszczania to dziala to tylko z odkrywaniem lokacji w sensie zecjak pojdziesz na dol to odkryjesz tylko nowe lokacje na dole a jak w lewo to odkryjesz nowe lokacje po lewo
@Haraj: Zacząłem grać w Dragon Age: Początek i mnie denerwuje ta różnica.. W BG zginie ktoś, to można go ożywić przez zwój, w świątyni i chyba czarem. Wszystko kosztuje. Jeżeli nie zrobi się tego na miejscu, to trzeba ekwipunek delikwenta zabrać. W Dragon Age sam się ożywi jak zabijesz wrogów. Może zginąć cała drużyna, tylko jeden musi przeżyć.