Wpis z mikrobloga

@BiletNaKrucjate: szczypie mnie w sumie najbardziej oto, że każdy debil co się naoglądał memów z moją morda teraz mnie woła przy każdej możliwej okazji. gdybym ja jeszcze jakieś streamy na daniela robił czy tyradę na niego, a to tylko o jedno zdanie odnośnie jego akcji twitchowych/hitboxowych (,)
  • Odpowiedz
@mandziok: Wrzucaj na czarno i nie szukaj atencji jak #gownowpis którego też szczypie dupa z powodu "zaniżania jakości kątętu" (xD)
Nikogo dupa nie boli, śmiesznie to tylko wyglądało, jak wielce "patologia" zaczęła zrzeszać na YT co raz więcej ludzi, strasznie byliście popluci z #polskiyoutube o to, że zaniża poziom YT bo słucha psa jak gra czy coś, a tymczasem debilne tytuły filmów jak "XXX mnie tam dotykał" to niby wartościowy kontent
  • Odpowiedz
@BiletNaKrucjate: ale o #!$%@? ci chodzi, to wy mnie ciągle oznaczacie i spamujecie do mnie oto. Daniel w tamtym poście został wspomniany za jego działalność na twitchu/hitboxie, pisałem wielokrotnie, że remontowej działalności tamto nie dotyczyło. Zrobiliście ze mnie jakiegos naczelnego walczącego z Danielem, tylko dlatego ze mam duzo subow, no #!$%@? xD
  • Odpowiedz
Zrobiliście ze mnie jakiegos naczelnego walczącego z Danielem, tylko dlatego ze mam duzo subow, no #!$%@? xD


@mandziok: Twój ból dupy znaleziony na Facebooku trafił na mirko i czego oczekujesz? mam duzo subow - wiek widowni jak u Isamu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz