Wpis z mikrobloga

@mojemiasto: Kupiłem raybany do codziennego noszenia z 7 lat temu i do dzisiaj je mam. Przeżyły tyle że aż sam się dziwię że jeszcze nie są połamane ;) 2 razy na imprezie mi po nich skakali i nic, troszke się porysowały na rogu.
  • Odpowiedz
@benzdriver: jakieś 8-10 lat temu jak kupowałem przeciwsłoneczne raybany to dostałem dożywotnią gwarancję na uszkodzenia szkieł, do dzisiaj gdzieś jeszcze leżą i są w świetnym stanie. Dzisiaj nie da się takich kupić, stosowane przez nich szła nie różnią się niczym od tych ze średnio-niższych półek. To samo tyczy się samych opraw. Plastik jak plasktik, jedyne co zostało z jakości to dbałość wykonania. Reszta moim zdaniem znacznie się popsuła.
  • Odpowiedz
@mojemiasto: Dziś już nie są warte swojej ceny i płaci się w 70% za logo. Jakość drastycznie spadła na przestrzeni ostatnich lat. Osobiście uważam, że zdecydowanie nie są warte swojej ceny. Za 200zł kup sobie pewniaka - Solano u optyka. Jakość jak większości produktów w tej cenie na rynku, ale produkt sprawdzony i bezpieczny. Albo coś innego ok.2 stówek u optyka.
  • Odpowiedz
@killerpizza: a ile chcesz je miec? 10 lat? Przerobilem wiekszosc marek ( Police, Carrera, Ray Ban ) i te ostatnie najlepsze. Przeciez to jest radocha na wiosne kupic sobie nowe okulary do smigania mercem :)

  • Odpowiedz
Przeciez to jest radocha na wiosne kupic sobie nowe okulary do smigania mercem :)


@benzdriver: Miło, że masz takie podejście. Chciałbym żeby u nas tak było.
Polscy klienci chcieliby wszystko na 15 lat ( zwłaszcza okulary ), ale kobity po nową torebkę, czy buty idą co 2 miesiące.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@benzdriver: Jest dużo świetnych marek okularów przeciwsłonecznych z super soczewką : Prodesign Denmark, Oscar Magnuson, Serengeti, Face A Face i wiele innych. Tylko jak Ci powiem, żebyś za takiego noname'a ( dla większości ) zapłacił 1500-2000zł, to byś mnie wyśmiał pewnie. Tak jest niestety..
  • Odpowiedz
@killerpizza: £400 za okulary to sporo. Zwlaszcza, ze i tak z duzym prawdopodobienstwem je zapodzieje;)
Nie smieje sie z tego - to sa marki dla znawcow i maja swoj rynek.
Ja jestem prosty chlopak. Samochod to merc, whiskey to Jack a okulary to Ray Ban ;)
  • Odpowiedz