Wpis z mikrobloga

@zloty_wkret: Jasne, wiem co masz na myśli. Ludzie, którzy mają swój wyrazisty styl niemal natychmiast dostają od nas "plusy" bo po prostu zwracają naszą uwage, ale pisanie, że jeden styl jest gorszy od drugiego to tak troche słabo ツ
@Saganis: ale zwracać na siebie uwagę można też ubierając się modnie. Tu nie o to chodzi. Po pierwsze musimy rozgraniczyć dwie rzeczy od siebie: własny styl i chwilowe zauroczenie aktualną modą. Osoby, które mają własny styl np. chodzą całe życie w glanach albo w koszulkach polo wiedzą czego chcą, wiedzą kim są i nie ulegają chwilowej modzie. Natomiast osoby które starają się modnie ubierać, wydają mi się osobami zmiennymi, nie wiedzącymi
@zloty_wkret: Kocham takie dywagacje. Esencja mirko #!$%@? w pełnej okazałości- określać kogoś po tym, jak się ubiera i czy podąża za modą.
A nie uważasz, ze po prostu będąc już takim dorosłym człowiekiem, który ma porządną pracę i rodzinę to wypada już nawet wyglądać schludnie i ładnie?
#!$%@? teoria tego, że jeśli MASZ SWÓJ STYLONEOENOENOE!111= JESTEŚ STAŁY W SWOICH PRZEKONANIACH I ŻYCIU NA OGÓL!!!!1
Ile Ty masz lat człowieku? 15? To,
@EliotImperio: "schludnie i ładnie" niekoniecznie równa się "modnie" czy "zgodnie z aktualnym trendem".
Zgadzam się, że dobrze wyglądać schludnie i to nie tylko będąc dorosłym, który ma porządną pracę, ale kompletnie nie zgadzam się z tym, żeby co sezon kupować nowe ciuchy, bo zmieniła się moda. Dodatkowo, sama będąc już takim dorosłym z porządną pracą absolutnie nie widzę potrzeby podkreślania swojego statusu drogimi, co chwilę nowymi ciuchami. To żałosne.
Myślę,