Wpis z mikrobloga

Mirki jak myślicie 776km tj z Łódź do Warszawa do Tarnów i powrót do Łódź jednego dnia to bardzo dużo? co innego wsiąść i jechać ciągle te kilometry a inna sprawa że do Wawy na lotnisko odberać kogoś później do Tarnów załatwić sprawę i wracać, google pokazuja samej drogi 10 godzin liczyć tu jakieś korki jakiś postój, chyba wykonalne to jest? Robiliście takie trasy? Jak sobie dawaliście rade kawa jakieś może owoce żeby mieć energie czy poprostu w którymś odcinku zjechać i zrobić sobie przerwę? #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
@konrad1: Ogólnie da radę to zrobić. Na koniec będziesz zmęczony ale i zadowolony jaki kawałek jebnąłeś. Ja dwa razy dałem radę ok 1100 km osobówką, jak wracasz to nie masz siły nawet usnąć taki jesteś #!$%@? (ale też zadowolony - lubię jeździć , bardziej swoim niż firmowym).
  • Odpowiedz
@konrad1: ale piechotą czy na rolkach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Da radę, 800 km to dużo ale do przeżycia. Ja jak jadę dalej to w połowie trasy przerwa na drzemkę 30 minut, jak pogoda senna to energetyk bo kawa na mnie słabo działa. Do 400 km mogę bez postoju jechać, byle bym nie pił za dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz