Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś jakąś serie do oglądania z Minecraft, od kogoś normalnego a nie żadnych raków? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szukam inspiracji xD

Jak ktoś chce wiedzieć coś na temat Minecrafta na windows 10 (napisanego w c++ nie javie) to mozecie pytać ( ͡° ͜ʖ ͡°) #minecraft
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@TX1683 Na javie miał problemy z renderowaniem na 8 chunkow, teraz gram na 32 z czymś na YouTube w tle i 48 z samym mc. Na oko bez zaciec, na pewno nie mniej niż 30fps
  • Odpowiedz
@NewEpisode: U mnie działał trochę wolniej od 7 ale SSD na którym go miałem dostał jakąś zawiechę i musiałem go wyzerować, by działał dobrze i straciłem 10. Teraz już aktualizacja z 7 nie działa, a nowego klucza z 10 nie zapisałem, bo nie spodziewałem się, że padnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NewEpisode: Wolę nie dzwonić. Klucz mam od kumpla z Liceum, który miał jakiś program partnerski z M$ dla studentów i mógł generować z 20 kluczy dla każdej wersji W7. Nie wiem czy one nadal są legalne, choć działają. xD
  • Odpowiedz
@NewEpisode: zobacz serwer Hermitcraft na jutubie, nagrywa tam paru w miarę normalnych jutuberów hermitcraft.com

i jak to jest z FPSami na MC W10, lepsze niż na wersji java? I czy jest optifine?
  • Odpowiedz
  • 0
@Ddragon Dziękuję, zobaczę na niego. Nie wiem gdzie odpalić fpsy, ale 48 chunkow gdzie na javie 8 to był maks żeby utrzymać 30fps. Przy 48 nie ma żadnych spadków. Jak się dowiem jak odpalić wyświetlanie FPS to dam znać.
  • Odpowiedz