Wpis z mikrobloga

żona pisze mi, że na "spotkaniu okołokomunijnym" kamerzysta powiedział, że film z komunii będzie "zabezpieczony mechanicznie przed kopiowaniem", na co ja napisałem "XD". W odpowiedzi przeczytałem:


XD
  • 45
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack zamiast po prostu uzbierać "za usługę nagrania i obróbki filmu" i dopiero od pewnej kwoty przyjąć zlecenie. Nie uzależniać zysku od ilości sprzedanych kopii. Wtedy rodzice mogą kopiować ile chcą, bo przecież nagranie i tak jest skierowane do relatywnie małej grupy osób.
  • Odpowiedz
@czekoladowy_kundel: chodzi o to po prostu żeby ludzie nie kopiowali między sobą płyt z filmem, jak grupa nie chce brać to niech się zobliguje w całości, a nie że połowa chce a druga nie, która i tak później kopiuje od tych co kupili. Stary to jest chałtura, jak ludziom nie powiesz w taki sposób to będą wszystko robić żeby obejść system. ;)
  • Odpowiedz
@PiesLat2230: No może być problem ze zgraniem, bo może nie być tak, że sobie kopiujesz plik z płytki i wklejasz na pulpit, ale nie powinno być problemu ze zripowaniem odpowiednim oprogramowaniem i tak jak mówisz, na jutuba na przykład ;) Śmieszy mnie po prostu zwrot "zabezpieczenie mechaniczne". Jakie mechaniczne? Mechaniczne to jest kłódka na opakowaniu od płyty.
  • Odpowiedz