Wpis z mikrobloga

@Chudy_: emisja dopiero będzie w nocy polskiego czasu, a ty byś już do ściągnięcia chciał...

Lepsze pytanie to: czy będzie można gdzieś obejrzeć live w necie jak fox będzie nadawał.
@Axelio: teza nieprawdziwa, głupia i głoszona przez ludzi nie mających większego pojęcia o Internecie. Prawda jest taka, że więcej rzeczy w Google nie ma, niż jest. Ba, powiedziałbym, że liczba tych rzeczy jest nieskończona. Prosty przykład - to, co jest w Google jeśli chodzi o literaturę to tylko wierzchołek góry lodowej tego, co jest w bibliotekach. I tak jest z całym Internetem - tutaj znajduje się tylko namiastka tego, co powstało
@Chudy_: cicho siedź, bo uduszę. Po to nie oglądałem żadnych promo, żadnych spoilerów, zero. Nawet nie widziałem ani jednego promo, żeby sobie nie psuć efektu. Pamiętam jak pod koniec któregoś sezonu czytałem spoilery, promo itp. i to psuje efekt.
@Chudy_: to co ty mówisz, to już inny temat, temat rzeka. natomiast ja mówie o plikach, głównie filmach czy mp3 - jeśli szukasz czegoś i tego nie wyszukuje, to znaczy na 90%, że to nie istnieje lub nikt nie wrzucił jeszcze.
@Szynobus: chyba wiadomo, o co chodzi z Wilsonem, bo oglądałeś 18 i 19 odcinek. A podałem jedynie tytuł następnego. Wiem mniej więcej, co będzie w tym odcinku, chociaż to był błąd że oglądałem promo, wolę jednak całkowite niespodzianki.
@Axelio: chodzi mi również o rzeczy, które już wyszły. Myślisz, że w sieci znajdziesz każdy pełnometrażowy film, jaki kiedykolwiek wyszedł? Każdy wydany utwór muzyczny? Na pewno nie.