Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki. Czy jest na sali lekarz? Mam od paru tygodni krótkotrwałe piski jakby w głowie, uszach. Bywały raz na parę dni, czasem co parę dni. Takie paro sekundowe.

Od 3 dni zwiększyła się ich powtarzalność do tego dołączyło uczucie jakby odtykania w głowie, po pisku następuje takie jakby odetkanie, przepchanie czegoś w środku. Nie bolesne ale dość niekomfortowe. Puls mam w ciągu dnia między 80 a 120. Czy to może być z przemęczenia? Pracuję na nocki po 24h. W dodatku w domu praktycznie zawsze coś jest do zrobienia. W tym roku jeszcze żadnego wolnego dłużej nie miałem.

Wiem, że mirko nie zastąpi badania ale moja doktorka rodzina sobie zmarła a może akurat ktoś miał podobnie. Ciągle się boję, że zemdleje albo dostanę udaru albo, że to jakiś tętniak :/
HELP
#pomocy #nerwica #choroba #lekarza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 6
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Szczerze mówiąc bardziej mnie martwi ten puls 120 podejrzewam że mówisz o pulsie w spoczynku, kiedy nie wykonywałeś żadnych ćwiczeń/aktywności wcześniej. Powyżej 100 to już tachykardia.
Zalecam udać się do rodzinnego i w pierwszej kolejności prosić o skierowanie do kardiologa. Możesz sobie też zrobić od razu TSH w jakimś lokalnym laboratorium (rodzinny pewnie ci też zleci wśród podstawowych badań zanim da ci skierowanie)
  • Odpowiedz