Wpis z mikrobloga

Mam pytanie ile kosztuje i gdzie sie z czymś takim zglosic ? A moze akurat na wykop, potrzebuje narysować w jakimś programie gościa który wrzuca peta do kosza i pod tym podpis. Musi to byc w takim formacie żebym mógł to zanieść do drukarni i wydrukować w formie wlepek nie wiem jak inaczej mam wytłumaczyć swój problem i postaram sie zawołać dobre tagi #grafika #grafikakomputerowa
  • 10
@Gasior9: jakie sprawyw? To jest bardzo proste. Wypatrujesz pracę, która ci się podoba i której styl chciałbyś uzyskać i wysyłasz wiadomość z zapytaniem. Chyba, że nie zależy ci na estetyce konkretnej, to możesz spróbować faktycznie tu kogoś znaleźć, ale po takim opisie jaki dałeś można osiągnąć w wielu różnych stylach. Zobacz na przykład podejście do prostego tematu: gruszka w kwadracie i mnogość opcji stylistycznych do wyboru
Pobierz goraca-kawa - @Gasior9: jakie sprawyw? To jest bardzo proste. Wypatrujesz pracę, któr...
źródło: comment_VeBUINuJdfcL1BNpx6MgnocDW8oj04Xb.jpg
@black_cat: a akcja ogólnie jest taka ze na uczelni mamy tydzień ochrony środowiska i cos trzeba przygotować Noi wymyśliłem zeby wlepki zrobic i obkleic kosze bo studenciaki wyrzucają pety pod nogi. Jako ze nie ma to byc nic nadzyczajnego tylko taka o akcja od każdego kto co wymyśli prowadząca powiedziała ze spoko Noi szukam pomocy