Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałam się z Wami podzielić informacją jak #biedronka ma gdzieś swoich klientów. Zacznę od tego, że lubię oszczędzać (ale nie tak jak Kuźniar), bo nie lubię przepłacać. We wtorek robiłam zakupy i kupiłam m.in. 6 piw Carlsberg. Tak, wiem tylko kraftowe i Vip już lepszy, ale kupiłam te i nie, nie mam problemu z alkoholem. Taka była promocja, że przy zakupie 3 piw za każde 1,79zł. Kupiłam 6 czyli powinnam zapłacić 10,74zł, a zapłaciłam po regularniej cenie za 2,59zł czyli razem 15,54 zł. Różnica 4,80zł. Pani kasjerka i Pani kierownik nic nie wiedziały o promocji, kasa nie nabijała rabatu. Jedyne co Panie zaproponowały, to możliwość oddania piw i zwrócenia pieniędzy oraz wysłanie skanu paragonu do centrali.
Zdarzało mi się już, że nie raz w biedro była sytuacja, że w promocji była inna cena, a na paragonie większa, ale różnice były groszowe, więc to olewałam. Teraz postanowiłam napisać do BOK. Poprosiłam o wyjaśnienie sytuacji. A co zrobiła ta sieć po kilku dniach?
Usunęła tę ofertę ze strony internetowej.
Nie oczekiwałam przeprosin w stylu Piotra i Pawła, ani otrzymania zgrzewki Amareny, ale wyjaśnienia sytuacji i oddania różnicy w cenie. Jak dla nich to za wiele.
Także jak nie lubicie być wystrychnięci na dutka, to patrzcie na paragony zwłaszcza w biedro.
#oszukujo #cebuladeals #piwo
B.....y - Dobry wieczór wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałam się z Wami podzielić inform...

źródło: comment_bNhNaKmo9NIqHbZA3XTX8FFR9fGH6zs0.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Nie_chcem_ale_muszem: Myślałam, że się pomyliłam i nie zauważyłam jakiegoś regulaminu czy tego, że w wybranych sklepach tylko. Sprawdziłam po powrocie i nie ujrzałam nic oprócz tego, że kupiłam w cenie regularnej, a inni ludzie w swoich sklepach kupili w cenie promocyjnej.
A ty dlaczego nie chcesz, a musisz? Kto ci każe? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@BadPussy: No to olej to, a nie robisz gównoburzę. Rozumiem, że dla Ciebie 4,80 zł to bardzo dużo pieniędzy. Owszem, w Polsce jest bieda i ludzie na to patrzą. Ale zachowaj godność człowieka i po prostu rób zakupy w w Piiotr i Paweł następnym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BadPussy: jakby chcieli to by błędów w promocjach nie było, więc ciśnij dla zasady, niestety gdy się ktoś upomni to oddają tylko różnice, żadnej rekompensaty.

Co do zakończenia promo, to na www zwykle po końcu usuwają z listy dostępnych, dalej można stronę z produktem otworzyć, ale będzie "niedostępny", więc to akurat standard, opóźnień w tym raczej nie widać. W sklepie to co innego, często po końcu promo niektóre cenówki nadal wiszą.
  • Odpowiedz
  • 1
@BadPussy o widzisz dobrze ze mi przypomnialas. Juz 3 miesiac na reklamacji oddany mam sprzet pewien u nich i nie ma odzewu ani informacji. Musze interweniowac
  • Odpowiedz
@BadPussy: BARDZO szanuje, jesteś super oszczędny rozowy pasek, prawdziwa pani domu co ogarnia budżet domowy szczególnie starając się oszczędzić na takim wrażliwym towarze jak piwo a zjebów tutaju olej oni po prosty nie rozumieją i mieszkają z mamełe ( ͡° ͜ʖ ͡°) taka pani domu jak TY to NAJWIĘKSZY skarb ( ͡° ͜ʖ ͡°) szacunek ogromny
  • Odpowiedz
  • 2
@BadPussy
Miałem identyczną sytuacje. Wróciłem do kasy, podeszła kierownik, popatrzyła na paragon i na kartke z promocją. Oddała różnicę. Całość trwała 2 minuty w normalnej miłej atmosferze. Może po prostu zależy od kierownika ?
  • Odpowiedz
@BadPussy olej tych baranów co piszą cebula itp. Miałaś pełne prawo żądać zakupu browara po cenie promocyjnej, jeżeli takowa była na półce. W moim miejscu pracy idzie to z klucza, jeżeli cena się nie zgadza to obniżamy cenę bez gadania zgodnie z procedurą.

Masz rację pisząc zgłoszenie. Trzeba ich braki profesjonalizmu wytykać za każdym razem, inaczej się nie nauczą.
  • Odpowiedz
@Nie_chcem_ale_muszem: jesteś marzeniem każdego janusza biznesu bo będzie wstydził się zwrócić uwagę bo to hańba xD Skąd się tacy głupcy biorą, to od ilu można się kłócić? 9,99zł to już można wziąć pod uwagę czy za mało a 10,01zł? A może 50zł? Czy to też cebulackie bo grosze?
  • Odpowiedz
@Nie_chcem_ale_muszem: mam wrażenie, że ty z tych jak ten typ co pisał, że kupował bluzę na wyprzedaży za 69zł a jak podszedł do kasy to na kasę weszła za 199zł i nie chciał wyjść na biedaka to kupił za 199zł nic nie mówiąc xD
  • Odpowiedz