Wpis z mikrobloga

@xReaction: a po co ci to wiedziec? Wszystko zależy od jednostki. Każdy może założyć firme i zarabiac miliony jak ma dobry pomysl. Zalezy co masz na mysli przez "osiągnąć coś w życiu". Każdy coś osiąga.
@xReaction: znam, w czasach RFN jezdził tam i przez jego donos 6sciu Polaków musiało wracac do kraju z zakazem wjazdu, cos tam zarobił i otworzył knajpe na poludniu kraju. Bezwgledny i sliski, traktuje ludzi wedle humoru, wiedzie spokojne i dostatnie życie, powodzi mu sie. Udowadnia że karma i kościelne gadanie o grzechu, winie itp to bujda dla biedaków. Wszystko co pisze widziałem i słyszałem w rzeczywistosci, a jego los mogłem niedawno
@Witkacy39: Kogoś kto co rok może pozwolić sobie na kupno nowego samochodu z salonu (nie w leasingu). Żadnemu mojemu znajomemu ani nawet znajomym znajomych się to nie udało a wiadomo są tacy ludzie w trójmiejskie czy wawce co maja problem z mnożeniem w pamięci a rozbijają się nowymi betami (i nie pracują w dilerce)
@xReaction: a wyobrażasz sobie, że jest coś takiego jak kredyt? Nie potrafią liczyć, nie mają kasy - kredycik i jest bmka. Co do twojego pytania - nie znam. Znam takich z kompletnym średnim, którym się bardziej powodzi niż tym z wyższym.