Wpis z mikrobloga

#csgo #csgotrade

Mam do sprzedania piny z katowic z 2015roku.

nowe z nieuzywanym kodem. Jest to seria 1 prawie niedostepna. Po wpisaniu kodu otrzymuje się pin z podpisem oryginalny, który jest niewymienialny. Dodatkowo mozna go umiescic w gablocie oraz galerii.

Jest mozliwosc wymiany za skiny.

2x victory pin
2x militia pin
1x inferno pin
1x mirage pin

oferty pw
  • 17
  • Odpowiedz
@Perlo: podpisane sa jako oryginalne. Sa niewymienialne i niezbywalne. Mozna ja umiescic w gablocie jako odznake. Te z makretu moze miec kazdy natomiast te oryginalne sa unikatowe i bardzo rzadkie. Piny fizyczne tez moge wyslac.
  • Odpowiedz
@Spectators: ale wiesz ze liczy sie za ile ludzie kupuja, a nie za ile chca sprzedac? takie manipulowanie ze sa wystawione za 300e to slabizna i nikt tego nie lyknie.

No ale te kupne na markecie przeciez tez mozna umiescic jako odznake, nie ma z tym zadnego problemu.
  • Odpowiedz
@Perlo: Masz racje. Mozesz sprawdzic z nudow archiwum allegro za ile ostatnio takie piny sprzedano.

Jesli chodzi mi o umieszczenie to nie wiem dokladnie jak to sie nazywa ale w grze jak wcisniesz tab to widzisz np. ze ktos ma żeton operacji xxx badz pro zawodnik ma zeton z turnieju. Np. snax ma u siebie umieszczony wlasnie pin z dust2. Tego z pinami z marketu nie zrobisz
  • Odpowiedz
@Spectators: Rozumiem. I jakie masz ceny? porownywalne do redditowych z r/pins4skins? Tak o z ciekawosci pytam, bo myslalem ze to martwy rynek i kompletnie nikt tego juz nie kupuje, na reddicie widze tez dosc maly ruch z tym jest.
  • Odpowiedz
@Spectators: No na pewno beda rzadkie, pytanie tylko jak z zainteresowaniem.
Na reddicie widze te inferno/mirage po ok 20 kluczy chodza, militia po 13. Czyli ceny powiedzmy porownywalne.
Tak szczerze, sprzedales cos w ostatnim miesiacu np?

Zebys nie myslal ze atakuje Cie, ja handluje skinami i tak z ciekawosci wypytuje o jakby nie patrzec powiazany rynek ;)
  • Odpowiedz
@Perlo: Nie ma problemu :) sprzedalem od razu dust2 i guardiana elite na niemieckim ebayu za fajna kase. Te marketowe piny troche pomieszaly ale ten kto chce to wie o co chodzi. Mam jeszcze 2 piny nieotwarte znaczy 2 paczki z katowic. Trzymam i czekam :)
  • Odpowiedz