Wpis z mikrobloga

A wiec już oficjalnie.
Szwajcarskie #wykopiwo odbędzie się 22.04.2017 w Genewie w lokalu "La Taverne" o godzinie 18.00
Adres: Rue de Carouge 44
Dla dojeżdżających pociągiem: Z dworca dojedziecie tramwajem nr 18, kierunek Carouge-Rondeau (przystanek znajduje się z boku dworca). Wysiadacie na przystanku Pont-d'Arve, kontynuujecie chwilę na piechotę w kierunku tramwaju.
Dla jadących samochodem: najbliższy parking (płatny) znajduje się na Plaine de Plainpalais. Możecie spróbować szczęścia i poszukać darmowych w okolicy, ale w sobotę o tej porze może być ciężko. Z parkingu macie jakieś 5-7 minut.

#szwajcaria #genewa
Jeżeli kogoś nie ma na liście, a ma ochotę wpaść, to serdecznie zapraszamy.

@manedhel: @soulburn: @przemo_pl: @snowboarder: @Orzeech: @agnieszka-m-piecuch: @99881122: @OstatniGasiSwiatlo: @messageinabottle @lawicko @dawkus: @biibii89 @yarpenn
  • 11
@reflex1 Czy ktoś będzie jechał Autem gdzieś z Valais do Genewy i mógłby zabrać mnie i moją kobietę na wykopiwo? Jeżeli nie, to wezmę swoje Auto, będę jechał z Villeneuve(okolice Montreux), mogę śmiało kogoś zabrać po drodze. Pozdrawiam! :)
@agnieszka-m-piecuch: Muzeum historii naturalnej, katedrę, muzeum historii sztuki, muzeum reformacji, park botaniczny, kiedyś można było ONZ, teraz nie wiem jak to wygląda. Jeszcze jest most kolejowy nad połączeniem Rodanu i Arvu (rzeki mają różne kolory i fajny efekt to daje), ale niestety jest zamknięty do listopada.
@reflex1: przepraszam bardzo, ale nie będzie mnie na spotkaniu! Kilka dni temu pojawiła się mozliwość, żebym leciała na tydzień do Nowego Jorku 18.04. no i zdecydowałam się lecieć. Mam nadzieję, że następnym razem do Was dołączę! :)