Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak się umówić z milfem na segzy? Co im pisać na portalach randkowych? Filtrować tylko te co "szukają przygody" czy inne też?
Jak takie zagadać by wiedziały czego chce.
#badoo #sympatia

#tinder daje tylko dla większego zasięgu

#milf #sex

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zagaduj do wszystkich, ale nie tych które otwarcie piszą że nie interesują ich "dzieciaki" (czyli młodsi) oferujący tylko seks.
Część milfów szuka otwarcie miłości bo to normalne, ludzkie odczucie, ale nie pogardzą przygodą, nawet jeśłi o tym jeszcze nie wiedzą :). Bądź szczery bo milfy to doświadczone kobiety, którym chce się ruchać i nie bawią ją gierki i podchody. Oczywiście gadka szmatka na początku, korespondencja o dupie Maryny, a później
  • Odpowiedz
OP: > Zagaduj do wszystkich, ale nie tych które otwarcie piszą że nie interesują ich "dzieciaki" (czyli młodsi) oferujący tylko seks.

@kopalina:

traktuj je podobnie jak do młodych kobiet, one to lubią, jak wyczujesz moment to możesz zapytać, czego szuka na takim portalu itd.


@Hubertosik:

No dobra ale jak zacząć? Hej, ty też tu się zarejestrowałaś? ;>X D

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
OP 100%: @hubertosik
Napisałem do kilkudziesięciu milfów.
Próbowałem na różne sposoby,
Do jednych wprost o co mi chodzi ale doszedłem już do wniosku, że to poroniony pomysł xD. Odpisała na to tylko jedna, pare postów z nią wymieniłem ale zbanowała mnie i powiedziała, że pomyliłem portale.
Potem pisałem komplementy odnośnie urody ale to też chyba taki sobie pomysł, tak od razu walić z komplementami, tym bardziej, że nie jestem super przystojniakiem.
  • Odpowiedz