Wpis z mikrobloga

Szansa jedna na milion, a jednak spróbuję. Dajcie parę plusów, żeby się post rzucał w oczy.

Stojąc na światłach na skrzyżowaniu Prostej i Miedzianej w Warszawie ok. 8:48 zauważyłem na przejściu dla pieszych #rozowypasek którego nie mogę się pozbyć z głowy. Burza szatynowych włosów, okulary, czarny płaszczyk, szalik chyba brązowy i czarna torba w ręku. Miała w uszach słuchawki na różowym kablu. Aż się zastanawiam czy nie spróbować przez jakieś spotted. Jednak, że jestem wypokowym piwniczakiem, to napiszę to tylko tutaj dla spokoju sumienia z postanowieniem, że zaproszę na rogala i kawę jeśli jakimś cudem to przeczyta.

#rozowepaski #spotted #warszawa
  • 58
@dar: jezeli ten rozowy ma sie odezwac zakladajac, ze czyta wypok, napisz wiecej info dla niej, jakim jechales samochodem, czy zatrzynales sie przed nia jako 1 czy kolejny samochod, czy miales okulary na sobie, masz brode lub nie. A moze ja klaksonem potraktowales:)?
@garniturowiec: Nie traktowałem klaksonem, mam RIGCZ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Grafitowy Ford pierwszy pod światłami. Jeśli tu zajrzy, to ja wpatrywałem się w nią jak w obrazek.
@dar: trzeba było ruszyć i lekko ją potrącić, na pewno by zapamiętała ;)

A tak na serio to marne szanse, chyba, że nawiązaliście kontakt wzrokowy. Niestety nawet jeśli spojżała w Twoją stronę to pewnie raczej upewniała się, że nic nie jedzie. Światło się odbija w szybie i cieżko w ogóle zauważyć kierowcę przechodząc pasami.

Ale powodzenia :)