Wpis z mikrobloga

@WolfSky: hmmm coś przy miejscu gdzie podłącza się pada(zapomniałem jak to się nazywa xD) i zaczyna wariować(wciskać losowe przyciski sam z siebie) jak tylko leciutko poruszę kablem.
  • Odpowiedz
Polecam Xboxowy. Mialem wczesniej uklad jak do ps ale Xbox lepiej lezy w dloni, ma dokladniejsze i bardziej ergonomczne spusty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym xboxowy (oryginalny) doskonale wspolpracuje z Windowsem i nie ma z nim problemow w 99% gier :)

@ejadaz689
  • Odpowiedz
@ejadaz689 ja bym kupowal na twoim miejscu od one. Roznia sie przede wszystkim tym, ze nie sa ze soba kompatybilne i jesli np chcesz podlaczyc pod pc pad od xone bezprzewodowo to musisz kupic odbiornik dedykowany dla xone, bo od 360 jest inny.
  • Odpowiedz
@ejadaz689 jak mój pad od ps3 zaczął szwankować to próbowałam się przerzucić na Xbox'owego, ale jakoś mnie irytowało, że grzybek jest w innym miejscu. Ale wiele osób twierdzi, że ten od Xbox'a jest lepszy. Może ja mam za małe dłonie do niego ;)

Co do szwankujacego pada, jeśli świrują Ci przyciski, to go rozkręć. Tam w prawym górnym rogu jest taka poduszeczka która się ugniata z czasem i przez to przyciski
  • Odpowiedz
  • 0
@ejadaz689 Też chciałem się zapytać czy nie rozważasz Steam controllera. Całkiem fajnie leży, dobrze się na nim gra i ma mnóstwo możliwości konfiguracji. Jedyny minus to że trzeba odpalać gry przez Big Picture Mode, albo korzystać z zewnętrznej aplikacji do zmiany configów.

San osobiście długo wychwalałem pada od 360 (i dalej uważam, że to dobry pad), ale po SC ciężko jest do niego wrócić ;p
  • Odpowiedz