Wpis z mikrobloga

@mirkoman125 a co oni mogą? Zasłaniają się prawem unijnym i co im to da? Czy polski rząd przejmuje się tym co UE nakazuje? Przykładem niech będą uchodźcy, mimo gróźb i nacisków polska nie przyjmuje żadnego. W dodatku strony itd będą blokowane, także zostać mogą, ale jak wejdziesz na ich stronę? Chce Ci sie bawić w jakieś "hakerskie" akcje dla paru groszy ryzykując sprawę karną za "oszustwo państwa"? Przypomne, że to ma operatorach
@Trader888: Bet-at-home mówi wprost, że ustawa nie jest zgodna z prawem UE - może być tak, że gdy polski rząd ich zablokuje to będą się odwoływać (a są w ustawie dwie rzeczy, co do których mogą się odwołać m.in. sposób blokowania stron, bo o tym, że domeny będą blokowane będzie decydował minister finansów, a nie sąd tak jak być powinno w cywilizowanym kraju).

Jeżeli się okaże, że mają rację, to znowu
@mirkoman125

To żyj sobie dalej w iluzji, że coś BAH wskóra. Chyba za mało lub za krótko śledzisz tamat, sprawa zaskarżenia ustaw hazardowych była mielona już dawno, od kilku lat i jakoś nic. Nasz rząd grzebał przy Konstytucji i co niektórzy się poskarżyli UE. Ta nakazała PIS wrócić do stanu poprzedniego i co? I ich olali, a mam uwierzyć, że będą respektowali mniejsze nakazy.
@Trader888: Chyba za mało lub za krótko śledzisz tamat, sprawa zaskarżenia ustaw hazardowych była mielona już dawno, od kilku lat i jakoś nic.

Jak to nic - jakoś ustawa od 2009 nie działała ( ͡° ͜ʖ ͡°) - jeszcze wspomnisz moje słowa, rząd polski będzie płacił tak jak Grecy za swój monopol na hazard.

A jak było z podatkiem handlowym?
http://www.rp.pl/Podatek-obrotowy/312219946-Podatek-handlowy-zawieszony-do-2018-r---prezydent-podpisal-ustawe.html

Są dwie rzeczy, do których może
@mirkoman125

Słabe porównanie. Francja, Austria, Niemcy, Portugalia, Holandia. Wymieniłem tylko kilka, to kraje walczące z "nielegalnymi", kraje członkowskie UE. Różnymi metodami. Serio myślisz, że Polska jest jedynym. W Europie są tylko z 3 kraje tolerujące takie kształt branży, w tym Malta i Gibraltar, raje podatkowe. W innych krajach z tym walczą np Portugalia ma podatek 16% większy niż Polska, Francja 9%, a Niemcy 5% i każdy z tych krajów eliminuje szarą strefę
@Trader888: Słabe porównanie. Francja, Austria, Niemcy, Portugalia, Holandia.
Żaden z tych krajów przy nowelizacji ustawy nie legalizował jakiejś branży hazardowej i jednocześnie na nią nie ustanawiał monopolu państwowego. Czesi przy nowelizacji ustawy hazardowej zrezygnowali z monopolizowania kasyna online ze względu na Komisję Europejską. (jak się mylę to mnie popraw)

Wymień ten trzeci kraj jak możesz, bo myślę, że masz nieaktualne informacje.

W innych krajach z tym walczą np Portugalia ma podatek