Wpis z mikrobloga

@thewickerman88: Mam takie, kupiłem w stanach na wakacje 2016. Od tamtej pory trochę w piłkę w nich pograłem, raz wyczyściłem, powychodziłem trochę na miasto, kilka razy biegałem. Powiem tak, jak za tą cenę (dałem coś koło 35$ czyli ~120zł) są spoko. Ale na nodze wyglądają kwadratowo + nie fitują za bardzo z niczym. Wyglądają trochę jak takie kaszlaki. ;)
ALE. Mają w środku jakąś niebieską podeszwę Reeboka tech coś tam i
  • Odpowiedz
  • 0
@caribbean dzięki za info, nie lubię butów szerokich na stopach. Superligę mi chwalono, ale np gel lyte nie nadaje sie na lato, ultra boosty podobno mega wygodne ale mi osobiście strasznie nie podoba sie podeszwa. W oko wpadły mi ostatnio też adidas x_prl, muszę je też zobaczyć na żywo.
  • Odpowiedz
  • 0
@caribbean pytalem o nie na wykopie niedawno bo też o nich myślałem, napisano mi że przy upałach w lecie jest jednak za gorąco. (Ale na wiosne jesien sa genialne ). Generalnie też jestem na etapie szukania sobie butów i oglądam wszystko.
Te tubulary z linku wyglądają tak sobie ale np takie S76714 wyglądają ladnie na foto. Choć chyba trochę za przekombinowane . W nastepny weekend zrobię sobie rundę po sklepach i może
  • Odpowiedz