Wpis z mikrobloga

  • 1106
To znowu ja i znowu mam głupi pomysł xD

Mirki a jakby zrobić taki myk ... Założymy konto na czymś ala /patronite i np cały tydzień każdy kto by chciał wziąść udział w zabawie wpłacałby złotówkę i w sobotę wieczorem by była jedna osoba losowania kto zgarniałby cała pulę ... Kumacie? :)
Z czasem przy tysiącu graczy co tydzień byśmy mieli tysiącera a koszt uczestnictwa to tylko 4 cebulę na miesiąc

Dobry pomysł toto czy głupi,?

Dajcie plusa jeśli fituje wstępnie i będziemy dyskutować jak to zorganizować.

P. S. Jak będzie ponad 200 plusów na dniach wylosuje w ramach podziękowania osobę której wyślę 20 zeta ( także #rozdajo )

#glupiewykopowezabawy #wykopchallenge #wykopowaruletka
zomowiec - To znowu ja i znowu mam głupi pomysł xD


Mirki a jakby zrobić taki myk .....

źródło: comment_avtoc1NQXRZLPB2mVIrGE0QCXp8ETstZ.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • 0
@zomowiec to nadal jest nielegalne, poza tym watpie by chociaz 1% ludzi wplacilo te zlotowke xD nie da sie zorganizowac tego legalnie tak zeby sie skarbowka nie #!$%@? xd
  • Odpowiedz
  • 0
@support no to jest najlepsza opcja ...łatwo ogarnąć i nikomu do tego co kto wysyła gdzie
@zortabla_rt .. I jest anonimowo ... A FAQ się zrobi to nie problem

@Arveit grać będą tylko ci co Zaplusują w dzień zapisu .. będzie to pod tylko jednym tagiem od gry a wpis przykładowo pojawi się na nocnej ...że tylko prawdziwi gracze będą o nim wiedzieć i znajdą go ciągu 24 godzin w akertach pod
  • Odpowiedz
  • 0
@zomowiec nie, wątpię by ktokolwiek zapłacił kto nie wygrał. To jest Polska, nie Ty pierwszy wpadles tu na ten "genialny" pomysl i zapewne nie ostatni xD
  • Odpowiedz
@zomowiec: musi być, inaczej nie ma to najmniejszego sensu - utworzyć na wykopie anonimowe konto po torze, płatności via rachunek bitcoin i jest pięknie i ładnie i bezpiecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@support podpowiedź jakiś najłatwiejszy sposób używania Bitcoin .. Z najprostszą rejestracją i doładowania środków

Nie chciałbym mieć tych "złotówek" bezpośrednio u siebie by nie było mowy o oszustwie... Da się tak?
  • Odpowiedz
  • 2
@support spoko .. Ważne żeby dla gracza to była minuta Roboty.. Przynajmniej po rejestracji

To. Musi być takie klick i już :)

Muszę się wczytać w tą walutę bo jestem zielony.
Da się tak że jeden Bitcoin to 1' złoty?

XD
  • Odpowiedz