Wpis z mikrobloga

Bitcoin Classic is splitting off

Będziemy bogaci! Zapomnijcie o bu na chwilę a przypomnijcie sobie bc.
Wołam ich @Ancro @megaloxantha @o_40855 @yoyo bo oni na pewno coś wiedzą. Dostanę moje darmowe monety 1 czerwca czy nie?


On June 1st 2017, we will hard fork to our own chain. Everyone who has Bitcoins at that point, will get the same amount of Classic coins for free. So if you own 1 Bitcoin, you will now get 1 Bitcoin on the old system, and 1 Bitcoin Classic. We believe this will achieve the best outcome for those who hold Bitcoin: They don’t have to take any risks, as they can just get both coins at no additional cost.


Wreszcie będę mógł pozbyć się tego obciążającego mój komputer pełnego węzła i płacić bitcoinikiem za kafkę tak jak nasz kochany wódz Satoshi Nakamoto chciał ;)

Q: What about full nodes? Shouldn’t everyone be running a full node?

A: We intend to add more functionality to the SPV client, so you can enforce rules without needing to run a full node. We believe that long term, full nodes will be mostly ran by miners, exchanges and other larger players as they have the best capability of doing so. This is how Satoshi intended the system to work.
We will try to make it possible for as long as we can for everyone to run a full node, by solving the storage issue and making the network usage much more bearable.

#btc #bitcoin #kryptowaluty
  • 16
@pawlo74: LOL... wspominają o realizacji wizji Satoshiego a jednocześnie wierzą, że tylko profesjonalni górnicy i giełdy będą kopać - decentralizacja że hej - Zapewne Satoshiemu o to chodziło, by stworzyć kolejną grupę ludzi i władzy :)

Bitcoin ze swoim 10m block time nigdy nie wejdzie na salony jako środek do płacenia za bułki w sklepie. Czy będzie miał 1MB block, czy 1024MB... czy będzie miał block 10 min, czy co minutę
@pawlo74: Było mi trzeba takiego dobrego newsa, ostatnio same złe...
Kiedyś zwyczajnie się dokupowało co miecha, nawet nie śledząc wykresów, a teraz trzeba się bawić w jakieś shorty, sprzedaże, odkupy, by dalej trzymać zysk. Męczące... a światełka w tunelu widać nie było.
Dobrze, że jest pierwszy wyłam.
@noisy: W sumie to się z tobą zgadzam, ale mikropłatności za pośrednictwem bramek BTC działają naprawdę zajebiście. Skanujesz kod, klikasz i po 2
nie mogą być szybsze, ale serio?

czyli będzie LN i SW?


@zonbat: wołaj tych kolesi @Ancro @megaloxantha @o_40855 @yoyo oni odpowiedzo na wszystkie Twoje pytania bo mnie ci ludzie lubujący się w wolności słowa na reddicie nie wiedzieć czemu zablokowali i pewnie nie widzą mojego wołania. Stwórz własny wpis i zawołaj ich oni należa do ludzi, którym nie podoba się obecny kształt bitcoina, więc chcą stworzyć swojego i jeszcze dać nam
Ponoc nie ma głupich pytań tyko te nie zdane więc ryzykuje. Co ze strony typowego (zielonego w technologicznych strukturach btc) użytkownika należy aby cieszyć się btcu i classic, nie do konca rozumiem jak to się w praktyce przełoży na to co mam w portfelu (lub na giełdzie), że niby w portfelu nagle bede mial x2 btc? Czy może jakiś inny portfel pod inne bitcoiny? O ile cel bitcoina unlimited jest dla mnie
oni odpowiedzo na wszystkie Twoje pytania bo mnie ci ludzie lubujący się w wolności słowa na reddicie nie wiedzieć czemu zablokowali i pewnie nie widzą mojego wołania


@pawlo74: kolejne urojenia z dupy
najwyraźniej w twojej głowie internet to gra komputerowa gdzie inni to npce obecne zawsze jak się zalogujesz

Dostanę moje darmowe monety 1 czerwca czy nie?


Nie dostaniesz bo to tylko prywatne przemyślenia Oliviera Janssensa (który NIE jest developerem ani
mnie ci ludzie lubujący się w wolności słowa na reddicie nie wiedzieć czemu zablokowali


@megaloxantha: powinienem ciebie wykluczyć z tego grona ale nie zrobiłem tego celowo bo uważam, że robisz to tylko na pokaz, że ty niby jesteś inny i nie boisz się krytyki i nie masz nic do ukrycia dlatego nie musisz nikomu zamykać ust na siłę.