Wpis z mikrobloga

Mirki, krótka piłka, mój dysk powoli dogorywa, co kupić z #ssd? W zasadzie w gry nie gram, jak już to w coś konkretnego, do tego różne dokumenty, pliki, filmy, w zasadzie standard. Z obszerniejszych rzeczy jeszcze autocady oraz inne inventory i na tym właściwie kończy się mój dysk. ~125 GB starczy? Czy lepiej ~250? Jaka firma? Nie chcesz przepłacić. Słyszałem, że Crucial MX300 daje radę. Gdybym jeszcze kupił w #krakow, to już byłoby idealnie.

#komputery
  • 31
@sharkletx: Dokładnie o tym samym pomyślałem! Ile dałeś? Brałeś jeszcze pod uwagę inne dyski?

@fesaczi: Myślę, o tym, żeby mój obecny (1 TB) przekształcić na zewnętrzny (dlatego biorę pod uwagę ten mniejszy, chociaż jednak cały czas myślę o tym większym), tylko nie wiem czy coś jeszcze z niego będzie.
@Kolarzino: Szczerze to już nie pamietam bo to dawno było, po południu może dam radę znaleźć gdzieś fakturę. Brałem pod uwagę kilka opcji ale crucial wygrał parametrami. Mam jeszcze w domu styczność z ssd sandiska i tez jest ok
@rybeczka: Zdjęcia też mam, ale może trochę mniej. ( ͡ ͜ʖ ͡)

@fesaczi: Przywiązałem się. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mam laptopa, więc musiałbym kombinować z usunięciem napędu, a nie wiem czy warto. Wiesz coś na ten temat? Dużo roboty? Jaki majątek trzeba wydać na szufladę?