Wpis z mikrobloga

@pawlo74: zależy jak się na to spojrzy i kiedy się wchodziło w alty, wczoraj wszystkie były zielone po mniej więcej tyle procent co teraz jest na czerwono. Do tego dochodzi wzrost btc o około 5%. Co podnosi ich wartość. Jeśli wiec w alty wchodziło się przedwczoraj to jest się na plusie/lekko na minusie w zależności od waluty. Tak więc tragedii nie ma.
Próbujesz wmówić jakie to alty są złe a
  • Odpowiedz
Próbujesz wmówić jakie to alty są złe a taki sam wpis jak Twój można było wczoraj napisać o Btc ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ziomekg: nie można by, pod warunkiem, że ludzie przestaliby robić to co Ty opisałeś. Jeszcze kilka dni temu nie było nikogo w bitcoinie kto byłby na minusie. NIKOGO! To właśnie spekulacja prowadzi do tego, że ktoś traci. Nie krytykuje spekulacji bo to jest
  • Odpowiedz
Alty nie mają żadnego zastosowania i to jest to przed czym chcę przestrzeć nowych.


@pawlo74: Mają spekulacja oraz zapewniają nową technologię, pomysły.

Jeżeli wchodzą w bitcoina to w porządku bo ja będę ratuwał ich kapitał podczas kiedy spekulanci będą ich kroić. To ja będę wtedy kupował, kiedy spekulant
  • Odpowiedz
Wniosek jest taki że BTC potrzebuje alty a one BTC.


@ziomekg: z tym zgadam się w zupełności i dałbym plusa gdyby nie to porównanie do F1. Open sorce jest technologią gdzie nie ma żadnych ograniczeń a bitcoin może zastosować każdą nową technologię z altów i zastosuje w przyszłości. To jest tylko kwestia opracowania sposobu implementacji. Kryptowaluta to nic innego jak grupa ludzi, która zgadza się co do pewnych reguł. Teraz
  • Odpowiedz