Wpis z mikrobloga

@cross7676: W Europie to czas mniejszych festiwali, czas miast: Rozvadova, Ołomuńca i Campione d' Italia. Czasem jakiejś Marbelli (fajna Eureka tam była grana). Taka chyba prawda

edit: może jeszcze jakiś cypr, malta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cross7676: Od początku zakładałem, że ten "bogatszy" festiwal PS może być niewypałem. #!$%@? miejsca, mocno niedostępne dla "semiregów", którzy bez satelity online sie nie wybiorą.

Co jak co, ale na EPT był fajny balans jeśli chodzi o buy-iny. Od mniejszych za ~ 200 € po duże za pare K. Nie wiem jaki idiota wpadł na pomysł, by to kończyć.
A tak w ogóle @PokerTexas, planujecie redesign strony w najbliższym czasie? Bo tej 12px czcionki już się nie da czytać, szczególnie w kursywie, szczególnie w dzisiejszych czasach ( ͡º ͜ʖ͡º) Teraz 14-16px font jest "readable" i chyba standardem.
@melo7: Jeśli chodzi o festiwal w Panamie to liczyli pewnie na duży napływ lokalsów, a wyszło jak wyszło czyli klapa. Malutki kraj, niska świadomość pokerowa, mało graczy online. Np. w promieniu 300 km (powiedzmy 4h jazdy samochodem) Pragi mieszka kilkadziesiąt milionów ludzi i łatwiej o wysokie fieldy.