Wpis z mikrobloga

@Siman wyjmij kolanko ze ściany, daj kat 90 stopni, dotnij to tego Sztucer drugie kolanko 90 stopni i skroc tą rurę przylaczeniowa od syfonu. Ewentualnie te kolana które masz ustaw do pionu, dotnij Sztucer i daj kolanko 90 stopni
  • Odpowiedz
@bohun89 przyjrzyj się dobrze na zdjęcie, leży harmonijka, tyle że harmonijka podlaczaja domorosle złote rączki, a potem problem bo zapchane, harmonijka to ostatecznosc
  • Odpowiedz
@Igrekpl: a ja jestem kierownikiem budowy i co wynika z tych licytacji?

Czy OP pytał o dowolny przykład czy może o zlew gdzie ma prawo lecieć tylko i wyłącznie woda (w teorii, jak ludzie wpychają wszystko łącznie z prezerwatywami i tamponami to już inna sprawa)
Skoro OP nie ma prawdopodobnie pojęcia za wiele o tematyce to dla niego najłatwiejsze i najbardziej przystępne jest zastosowanie NAJPROSTSZEGO rozwiązania które się w 100% sprawdzi
  • Odpowiedz
@Siman nie wiem tylko czy to takie ujęcie, czy faktycznie, kolanko które wychodzi bezpośrednio ze ściany ma spadek czy patrzy lekko w dół
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Igrekpl takie ujęcie.. ma lekki spadek.. jeszcze zmywarkę podłączyć a tu wąż zasilajacy za krótki. .. to już jutro ale polecasz jakiś ?
  • Odpowiedz