Wpis z mikrobloga

#pokemirko
#zetadventure

Epizod 27

Droga na północ to wijąca się podziemna rzeka. Upierdliwa rzecz, ale przynajmniej jolteon zyska trochę doświadczenia przed starciem z Morgan ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W końcu docieram do Circle of Power, gdzie spotykam Jake oraz Lokiego. Zielonka zdradza część planu - Odin potrzebuje ofiary do poświęcenia dla jego legendarnego pokemona, który dzięki temu ma się stać znacznie silniejszy. Taką ofiarą może być tylko bardzo potężny trener i to właśnie jego spodziewa się znaleźć w piątym Sigil Hall.

Loki próbuje przyzwać mocą swojego ciemnego umysłu kolejnego legendarnego pokemona, tym razem typu dark. Udaje się to jednak Jake'owi - jakoś mnie to nie dziwi. Mój rywal łapie Maladeuxa masterballem, nazywa go Swagadeux, po czym jak gdyby nigdy nic spławia Lokiego i wyzywa mnie do walki. A ja nadal nie wiem co tu się właśnie odwaliło.
Fart się go trzyma - tracę prawie wszystkie pokemony, ale wygrywam walkę.

TEAM YOLOSWAG, OUT!

Nie zostaje mi nic innego jak ruszyć w dalsza drogę i spróbować dostać się na północ przed Odinem, znaczy Goldem.

Skadar City - 3rd Sigil Hall
Zaskoczenie - całe miasto znajduje się pod wodą (jedno jedyne PokeCenter jest na powierzchni, pewnie żeby dało się tutaj w ogóle przylecieć). Na szczęście wnętrza domów są suche (grunt to szczelne okna), więc zdobywam kolejny ancient tome i od razu płynę do sali.
Pierwsze 3 walki nie są trudne, problemem jest dopiero Morgan. Posiada bardzo silne pokemony na poziomach ~105, więc dysproporcja z każdym kolejnym sigil hallem jest coraz większa. Z drugiej strony level to nie wszystko, o czym boleśnie przekonuje się liderka, gdy powolna torterra lvl 88 roznosi mega blastoisa lvl 105 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po bitwie otrzymuję "champion's sigil" i informacje na temat 5th Sigil Hall - okazuje się, że jest to miejsce zwane Varlox Cave.

Well, yeah. I thought everybody knew the 5th Sigil Hall was in Varlox Cave?

No chyba nie, nie wiedział Oak, nie wiedział Tobias, nie wiedział Corlett, nawet moja stara nie wiedziała, a ona zawsze wszystko wie najlepiej ;_;

Droga 325 doprowadzi mnie do Wilsona, który podobno zna sposób dostania się do jaskini.
Nie mam ochoty z nim rozmawiać, ale w końcu chodzi o ocalenie świata i skopanie Goldowi tyłka, więc jestem gotów zapłacić tę cenę ( ͡º ͜ʖ͡º)
B.....x - #pokemirko
#zetadventure

Epizod 27

Droga na północ to wijąca się pod...

źródło: comment_3zNtjnmkK0CGHBqw5mOYOCKLHSHDzDMc.jpg

Pobierz
  • 3