Wpis z mikrobloga

Siedze sobie teraz w busie, w radio leca "Czerwone korale". Pamiętam, jak lecialo to za czasow podbazy, bedac niemal jednogłośnie uznawane za kwintesencje szmiry. Ale jak porownam to do dzisiejszych "hitow" w stylu Martyniuka, to Brathanki wychodza na kawal dobrej i ambitnej kapeli.

#radio #muzyka #gimbynieznajo
  • 9
  • Odpowiedz
niemal jednogłośnie uznawane za kwintesencje szmiry

@tnai-wed: o przepraszam, kwintesencja szmiry bylo ich troje ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale brathanki niewiele lepsze.
  • Odpowiedz
@tnai-wed: ja bym tak nie demonizował Zenka, bo on wie jaki ma "target" i pod niego robi.
Bardziej martwią mnie paszkwile typu Sarsa, Natalia Nykiel i inne tępe dupy śpiewające co im tylko wytwórnia podeśle.
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: Albo Jula cyt. "dzien w którym powiem sobie dość, będzie kara za twą złość, nie zatrzymaj mnieee". Target radio eski czyli 11-16 level. A swoją drogą Brathanki miały piosenkę "ale siebie dam po ślubie" ciekawe ile oburzenia (chociaż może bardziej heheszkow) byłoby, gdyby piosenka powstała teraz.
  • Odpowiedz
@testowe110: nie. Tępe dupy, bo mam doświadczenie muzyczne z takimi "gwiazdkami".
Same nic nie potrafią stworzyć, bo wszystko im inni robią (tekst, melodia, muzyka), a one przychodzą na gotowca i zbierają hajsy.

Nie są w żadnym stopniu artystkami. To są produkty marketingu branży muzycznej.

Śpiewające uśmiechnięte
  • Odpowiedz