Wpis z mikrobloga

@onsok: No czasy też się zmieniają. Ja 98 jestem i zachowania identyczne. Gówniaki, seks po pijaku a potem żal, że w ciąży, przymusowe małżeństwa, samobójstwa. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Twinkle: no ja 91 i nie powiem ze bylo lepiej, chociaz staralem sie unikac pato towarzystwa wiec moze tak tego nie odczuwalem chyba - ale owszem tez znam takich ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°). no i z perspektywy czasu tez juz sie troche inaczej na to patrzy
  • Odpowiedz
@onsok: No ja też unikam i też znam. Mam dobrego kumpla z 96 i to już jest kompletnie inne spojrzenie na świat. A jak będąc w 1-2 gimnazjum (2011-2012) patrzyłam na ówczesne maturzystki (93-94) to było już w ogóle jak inna epoka. Jakby to ładnie porównać to tamte były wychowane na Filipince, a to jest pokolenie Bravo. Jeśli kiedykolwiek miałeś Filipinkę w dłoniach to zrozumiesz, jeśli nie to było takie pismo
  • Odpowiedz
@Twinkle: filipinka to byl taki sam rak jak claudia xD nie pytaj skad wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tez o swoich czasach gimbazy/liceum moge powiedziec ze to bylo pokolenie bravo ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko inne gwiazdy wtedy rzadziliy ;) britney spears i jej akcje z tym patusem z ktorym sie ohajtała itd :D moda na hiphop byla.
a wiesz co sie
  • Odpowiedz
@onsok: Przypomniała mi się akcja z gimnazjum jak laska z podbazy w obecności kolegi i koleżanki zaczęła się z nią całować i rozbierać (on ofc nagrał z przyczajki). Kolega był z 2 strony miasta, z zupełnie innego gimnazjum, ale na następny dzień już każdy miał to na telefonie, włącznie z pokazaniem nauczycielce od w-fu która stwierdziła, że "mogła chociaż bieliznę do siebie dopasować".
xD
  • Odpowiedz
@Twinkle: xD a no widzisz :D za moich czasów jak ktos mial aparat CIF (mega #!$%@? jakosc, nie mozna bylo nagrywac wideo) to juz swiadczylo o jego statusie majatkowym :D wiec jak ktos #!$%@? jakas inbe to trzeba bylo uwierzyc na slowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@onsok: No cóż, szczerze to chyba nie chcę wiedzieć co będzie dalej, jak aktualnie królują osoby typu: znane z tego, że są znane jak Kim Kardashian.
  • Odpowiedz