Wpis z mikrobloga

#pokemirko
#zetadventure

Epizod 26

Na wylocie z jaskini spotykam Lokiego, który wysł#!$%@? tyrady od pozostałej trójki Elite Four Fanboysandgirls. Każdy z nich ma ochotę zrobić mu krzywdę, ale na kogo w końcu spada ten niewdzięczny obowiązek?...
no właśnie...
W każdym razie nie jest to wybitnie trudna walka, sam gallade wycina połowę drużyny Lokiego za pomocą close combat. Pokonany loczek wyjeżdża z ckliwą historyjką o tym czemu w ogóle dołączył do Odina oraz obiecuje, że jeśli spróbuję go powstrzymać to mnie zabije. Obiecanki cacanki.

Maggiore City - 2nd Sigil Hall
W mieście jest chyba jakieś rozdajo, bo zdobywam aż 2 nowe pokemony (machoke i panpoura), parę niezłych przedmiotów i TM 125 Rock Climb, który umożliwi mi dotarcie w kilka niedostępnych dotychczas miejsc na mapie. Zanim jednak będę mógł użyć tego ruchu poza walką, czeka mnie pojedynek z Corlettem - członkiem Elite Four specjalizującym się w pokemonach elektrycznych.
"Co za problem", powie ktoś, "wystaw torterrę, earthquake, gg". Niestety nie.
Po pierwsze, jego elektryczne pokemony znają ICE BEAM. Po drugie, te cholerstwa mają podoczepiane baloniki (air balloon), dzięki czemu są niewrażliwe na ruchy typu ziemnego dopóki się ich nie strąci na ziemię. A po trzecie jego pokemony mają prawie 100 poziomy -_-.

Daję radę. Otrzymuję "hero's sigil", TM 73 Thunder Wave i możliwość wspinania się po kamieniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz odwiedzam wszystkie dotychczas pominięte miejsca, w których mogę wykorzystać nowe moce. Poniżej lista moich zdobyczy:


Na Victory Road znajduję również 3 legendarne pokemony-golemy: są to regirock, regice i registeel. Po namyślę decyduje się ich nie łapać - na każdym zeszłoby pewnie pół godziny i po 100 duskballi, a potem i tak leżałyby w boxie, bo lvl 50 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
B.....x - #pokemirko
#zetadventure

Epizod 26

Na wylocie z jaskini spotykam Lok...

źródło: comment_ynD80rfbYi3mx6E2PdPQMj8HlwDRSdGv.jpg

Pobierz