Wpis z mikrobloga

#polska #gdynia #chwalesie #komputery #startup Witajcie mirki, od 10 miesięcy wraz z kolegami tworzymy grę RPG. Potrzebujemy waszej pomocy, żeby dostać się na Steam Greenlight. Jesteśmy trójmiejskim startupem i pokładamy dosyć spore nadzieje w sile wykopu. Dajcie znać co myślicie o grze. Dzięki za wsparcie! http://www.wykop.pl/link/3659809/tower-of-time-polska-gra-walczy-na-steam-greenlight/
  • 12
@pabe Sorki, że tu pytam, bo pewnie juz odpowiedziałeś na te pytania.
1. To bedzie multiplayer? W sensie pvp, pozniejsze rozwijanie fabuly, misje druzynowe itp
2. Trailer mi sie nie pokazuje w wykopalisku, a na telefonie jestem, po screenach wnioskuje, ze to bedzie styl hac'n'slash czy jakos tak, mam racje?
@JahMuffin:
1. Multiplayer to świetny pomysł. Sam z chęcią bym w taki tryb pograł. Na razie jednak multi pozostaje w sferze marzeń, ew. do momentu aż wyjdzie sequel (zależne też czy Tower of Time odniesie sukces). Mogę Cię jedynie pocieszyć, że jeszcze nie tak dawno temu naszym marzeniem było wejście na główną.
2. Nie trafiłeś. To będzie taktyczna walka w czasie rzeczywistym z osobnym trybem eksploracji. W naszej grze nie ma