Wpis z mikrobloga

Byliście kiedyś świadkami czegoś czego nie można było wytłumaczyć niczym innym niż siłami nadprzyrodzonymi? Nie chodzi mi o heheszkowanie, ani wklejanie #creepypasta . Sam jestem sceptycznie nastawiony do tego, ale kiedyś dwóch kumpli mi opowiadalo o czymś dziwnym, a później podtrzymywaniali to bardzo długo. Mimo mojego sceptycyzmu zawsze fascynował mnie ten temat. #creepy #creepystory
  • 27
@tei-nei Jechali rowerami przez las i zobaczyli dziwna zgarbiona postać paredziesiąt metrów od siebie.Wystarczyli się więc przyspieszli, ale ta postać przemieszczała się równo z nimi aż do skraju lasu. Kiedy mi to opowiadali byli przestraszeni autentycznie. Później jeszcze parokrotnie o to pytałem to nie chcieli zbyt o tym wspominać ale nigdy nie powiedzieli ze to były heheszki. Prawie pewne że to była dziecięca wyobraźnia bo mieliśmy wtedy z 10 lat, ale jakoś
@alfasamiec Miejsce to po prostu las w małej miejscowości. Nie pamiętam danych bo już później nie drazylem a to było ponad 10 lat temu. Kurcze nie mam już kontaktu z tym kumplem ale jak kiedyś go spotkam to zagadam. Teraz bi mi już na pewno prawdę powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)