Wpis z mikrobloga

Wziąłem wszystkie za i przeciw i ostatecznie ukleciłem coś takiego: koszyk rx 470 + g4560. Trochę przyszpilił mnie budżet niestety i musiałem domknąć się <3500 (z kodem zniżkowym jest 3435 zł z przesyłką). Taki zestaw będzie ok? Wszystko tu zagra ze sobą?

Nie jestem ultimatepcmasterrace jednak :P Komp miał uciągnąć wieśka na mid/high i pozostawić mi miejsce na rozbudowę proca (docelowo wyląduje tam i7 7700k). Granie jest na 2 miejscu (komp będzie używany do kodzenia, sporej ilości kompilacji oraz trochę do cada 2d), a karty już raczej nie wymienię. Ale to jak nazbieram odpowiedniego hajsiwa :P

Płyta i zasilacz będą spoko? Na nich trochę ściąłem. Wg. kalkulatora PSU z podkręconą i7 i rx470 zamknę się w 380W, więc powinno być raczej spoko. A płyta oferuje wszystko, czego potrzebuję (może poza wyglądem, ale to nie ma dla mnei praktycznie żadnego znaczenia :P)

#pcmasterrace #komputery #pc
  • 18
@Fitoplankton: jak już bierzesz dysk ssd nvme - zerknij na sm961. sam z początku chciałem brać tego patriota, ale sm961 lepiej w praktyce wypada. Protip - jak wpiszesz kod na pendrive za 1zł to też masz wysyłkę za darmo

@AceDM: tej sztuczki z penem nie znałem, dzięki :P Co do ssd - już i tak szarpnąłem się na tego nvme i to już maks maksów, które chciałem przeznaczyć. A walka o te 20% szybkości odczytu nie jest chyba aż tyle warta :P