Wpis z mikrobloga

#pokemirko
#zetadventure

Epizod 25

Dojran City - 1st Sigil Hall
Po nazwie miasta mam ochotę otagować to dodatkowo "lippaa", ale sympatycy chyba by mnie za to powiesili ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Generalnie to miejsce jest solidnie #!$%@?ęte. W mieście stoi tylko jeden budynek, a jest to... no cóż, to, co sobie klikniesz.
Przy wejściu jest tabliczka z nazwami budynków, zaznaczasz, którego potrzebujesz i voila - jest. Janusze architektury na kwasie - w razie gdyby ktoś pytał kto to projektował.

Po doexpieniu gallade w okolice 70 poziomu w ZAMÓW ORDER proszę o Hall of Victors - tam zmierzę się z Tobiasem. Wcześniej jednak muszę pozbyć się dwójki trenerów pilnujących przejścia (każdy z nich ma dość silne pokemony na poziomach ~80) oraz dziadka należącego do Elite Four Fanboysandgirls (czwórki pajaców, która okradła profesora Elma - ten najwidoczniej jest psychofanem Tobiasa).
Przed walką pytam Tobiasa o piąty Sigil Hall, on jednak twierdzi, że to miejsce to tylko legenda. Chwilę później stajemy do walki.

It's not Elite Five, Buttsex.


Trzeba mu przyznać - polepszył się od ostatniego starcia. Jego pokemony są w okolicach 85 poziomu, zatem wyraźnie silniejsze od moich. Ja jednak mam dopracowaną taktykę, a po ostatniej walce dodatkowo wiem jakich ruchów się spodziewać. Dużym zaskoczeniem okazuje się kingdra - praktycznie sama pokonuje 2 najsilniejsze pokemony chłopaka, hydreigona i mega absola. Gallade również świetnie się sprawdził robiąc tyranitarowi z dupy jesień średniowiecza ( ͡ ͜ʖ ͡)
Zwyciężam bez większych trudności. Zdobywam "victor's sigil" oraz TM 107 Dark Matter. Jest to ruch typu mrocznego działający analogicznie do hyper beam - 150 mocy bazowej, ale konieczność przeładowania w następnej turze. Darkrai na pewno zrobiłby z tego dobry użytek, ale póki co zostawiam mu aktualny moveset.

Za pomocą tablicy otwieram przejście na drogę 321 i od razu biegnę na północ.
Trzeba znaleźć Golda i stłuc mu gębę.
B.....x - #pokemirko
#zetadventure

Epizod 25

Dojran City - 1st Sigil Hall
Po ...

źródło: comment_Szl6kWeLx3zUSzyWc0b87NnVLg6o8dWj.jpg

Pobierz
  • 2