Wpis z mikrobloga

#pokemirko
#zetadventure

Epizod 24

Przed wyruszeniem w dalszą drogę przebiegam maraton po mapie. Efektem tego jest wyklucie się belduma - chciałbym, żeby zastąpił on gengara w głównym składzie.
Dotychczas zablokowana droga 318 prowadzi mnie na wschód w stronę Vesryn Spear.

W dziczy zaczyna prześladować mnie Hoopa - potężny pokemon typu ghost/psychic. Spędzam około 60 tur, by w końcu udało mi się ją złapać timerballem. W sumie chętnie widziałbym ją w drużynie, ale dwie słabości x4 i bardzo niska szybkość wybijają mi to na razie z głowy.

Tisza Town
To małe miasteczko na południowo-wschodnim cyplu kontynentu. Trafiam tu na swoją fankę (OMGZ IZ BUTTSEX NEU LEAGUE CHEAMPIUN : OO) i bandę dzieciaków, która okrada laboratorium profesora Elma z pokemonów. O wy małe #!$%@?. I jeszcze nazywają sami siebie Elite Four Fanboysandgirls.
Zamierzałem skopać dupska całej czwórce, ale udaje mi się zatrzymać tylko jednego gówniaka. Ma na imię Stewart i jest psychofanem Wilsona


więc z tym większą przyjemnością sprawię dzieciakowi lanie. Po walce okazuje się, że on również jest synem Wilsona. To chyba czyni z niego mojego... ee... przyrodniego brata?

Wspominałem już, że chciałbym mieć normalną rodzinę? :(

Do drużyny na miejsce gengara dołącza świeżo wykluty ralts z naturą adamant ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samiec, więc nie będzie z niego dobra waifu, ale za to może być niezły gallade ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Od ponownej walki z Tobiasem oddziela mnie tylko morska trasa nr 320. W tym czasie gallade musi stać się jak najpotężniejszy, aby był w stanie stawić czoła jego mrocznym typom.
Brzmi jak cholernie nierealny plan.
Moja specjalność( ͡ ͜ʖ ͡)
B.....x - #pokemirko
#zetadventure

Epizod 24

Przed wyruszeniem w dalszą drogę ...

źródło: comment_XzOzoPSE5WnyS8ypZAaDCaVgYKbiPiDT.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz