Wpis z mikrobloga

Pytanie do użytkowników ps3 - jaką pojemność dysku wybrać, aby była optymalna? 160 chyba będzie mało i wstępnie patrzę za slim 320. Ile m/w ważą te największe tytuły?

Druga sprawa - zrobiłem sobie listę exów, które chciałbym ograć. Przedstawia się ona następująco:
- Demon's Souls
- Midnight Club Los Angeles
- The Last of Us
- Uncharted
- Little big Planet
- God of War III, Wstąpienie
- Red Dead Redemption
- Motorstorm
Coś jeszcze co koniecznie trzeba ograć? Jakieś samochodówki (poza Gran Turismo)?

I ostatnia kwestia. Przeglądając gry natrafiłem na takie aukcje --> http://allegro.pl/the-last-of-us-goty-pl-ps3-left-bh-grasz-dzis-i6746038679.html Na jakiej zasadzie to działa? Rozumiem, że najbezpieczniej będzie się od nich trzymać z daleka?

#ps3 #playstation3
  • 4
@Lionidas: Według mnie 500 GB to minimum. A taka aukcja polega na tym że gościu na czystym koncie kupuje grę i sprzedaje dane do konta dwóm osobom (gry z PSS można aktywować na dwóch konsolach). Potem ty ją ściągasz a grać możesz i tak na swoim koncie.
I tak BTW to dwie gry z twojej listy to nie exclusiwy.
@Lionidas: A jeszcze co do tych aukcji: niektórzy czasem sprzedają czterem osobom, tylko dwie pierwsze wtedy mogą grę pobrać tylko raz. Po skasowaniu gra przepada.