Wpis z mikrobloga

#pokemirko
#zetadventure

Epizod 23

Nazywam się Buttsex. Nie pytajcie czemu.
W każdym razie jestem nowym czempionem i właśnie jakieś trzęsienie ziemi się dzieje, co to, jak to, o co kaman?

Wilson wpada do sali i informuje, że Odin prawdopodobnie złapał legendarnego pokemona, na którego polował od samego początku.
Ojejku. Ale się porobiło.
Jemu w sumie też chętnie skopię dupę. Dawać mi tego gnoja!

Długo nie muszę czekać. Mama zabiera mnie na swoim golurku do Nyasa Town, a tam ten złodupiec z opaską na oku już na mnie czeka. Hola, moment, chciałbym zrobić save ;_;
Niestety nie jest mi dany ten komfort. Tymczasem Odin aka Gold chwali się, że złapał Divaevusa (czymkolwiek jest) i rzuca się na mnie.

Buttsex vs Gold
Jak za starych, dobrych czasów. Odin ma tylko 3 pokemony, ale na moje nieszczęście są strasznie potężne.
Kombinacja gengara i kingdry powala salamence. Następnie do walki staje divaevus i... cóż, dostaje wcir od kingdry żelazkiem od kabla. Fakt, że trzeba było 3x outrage żeby go zdjąć, ale mimo to divaevus dupa cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Deszcz przestaje padać, gdy Odin sięga po shaymina. Kingdra traci bonus do szybkości i mdleje, jednak nadal mam 5 aktywnych pokemonów do walki. Mój wybór pada na charizarda, który robi z jeża poduszeczkę na szpilki za pomocą 2 flamethrowerów. Easy, bro.

Dowódca Teamu Asgard stara się zachować twarz twierdząc, że ta porażka nic dla niego nie znaczy, ale widać, że jest #!$%@? - aż mu stulejka wyszła na twarz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Następnie opowiada mi historię o najpotężniejszym trenerze świata, który przebywa aktualnie w miejscu, które nazwał "5th Sigil Hall". Z tego, co mi wiadomo, istnieją tylko takie cztery. Najpierw trzynasta księga Pana Tadeusza, a teraz to...
Nie mam wiele czasu do namysłu. Odin twierdzi, że uda się po owego trenera, gdy tylko ukarze Freyję, Lokiego i Thora za zdradę. To daje mi trochę czasu na opracowanie jakiegoś planu.

Mame mówi, żebym ruszył do Vesryn Spears, gdzie znajduje się pierwszy Sigil Hall.
Znowu muszę ratować świat.
Albo w sumie #!$%@?, idę do bazy pić kompot ze swoją drużyną ( ͡º ͜ʖ͡º)
Elo, z fartem.
B.....x - #pokemirko
#zetadventure

Epizod 23

Nazywam się Buttsex. Nie pytajcie...

źródło: comment_AKXkMQ48LBs47jecm30nknXrK7cXTgQx.jpg

Pobierz
  • 3