Wpis z mikrobloga

Wituś Wszechmogący

Najjaśniejsza gwiazda w dyplomatycznej konstelacji PiS nie przestaje błyszczeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

– Pan Bóg miał siedem dni, by stworzyć świat, a ja miałem trzy, by wypromować kandydaturę Jacka Saryusz-Wolskiego

– powiedział w rozmowie z „Dziennikiem Zachodnim” szef MSZ Witold Waszczykowski.

W wywiadzie dla „Dziennika Zachodniego” odkrywca San Escobar opowiadał o kulisach wydarzeń przed unijnym szczytem w Brukseli, podczas którego zdecydowano o ponownym wyborze Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej.

Waszczykowski wspominał, że jeszcze przed szczytem rozmawiał m.in. z szefem MSZ Niemiec Sigmarem Gabrielem, który miał mówić, że odłożenie głosowania ws. wyboru szefa PE to kwestia „absolutnie zasadna”. Jak się okazało, niemiecki dyplomata zażartował z pisowskiego ministra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Minister przyznał też, że miał mało czasu na to, by dobrze przygotować sprawę kandydatury Jacka Saryusza-Wolskiego na szefa RE. – Decyzja (ws. Saryusza-Wolskiego – red) została podjęta w sobotę przed szczytem – przyznał to zresztą prezes Kaczyński. Naprawdę przez trzy dni nie da się wiele zrobić – powiedział. – Pan Bóg miał siedem dni, by stworzyć świat, a ja miałem trzy, by wypromować kandydaturę Jacka Saryusz-Wolskiego – narzekał Waszczykowski.

Przypomnijmy jak Wiciu przekonywał do głosowania dyplomatów brytyjskich że Saryusz wolski będzie cytuje "Good for Brexit"

No cóż...mogło się nie udać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

WYKOP: http://www.wykop.pl/link/3654673/grubo-waszczykowski-bog-mial-7-dni-a-ja-3-na-wypromowanie-saryusz-wolskiego/

Ospen - Wituś Wszechmogący

Najjaśniejsza gwiazda w dyplomatycznej konstelacji PiS ...

źródło: comment_eVnLuABmhfYbhXjB6loFjnNMKg26zBD1.jpg

Pobierz
  • 1