Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #ilyakuvshinov #ghostintheshell #motokokusanagi #batou

Pisałem jakiś czas temu, że nie widziałem tego anime i dzisiejszej nocy przy braku neta postanowiłem odrobić te zaniedbanie.

Nie ukrywam, że nie słyszałem wiele na temat fabuły i jak ono wygląda. Słyszałem, że arcydzieło i w sumie tyle.
Nastawiłem się na widowiskową strzelankę zabijankę oraz ciągłą akcję, ale okazało się, że dostałem nieźle po pysku filozoficznymi wywodami i przemyśleniami.
W osobistym odczuciu anime może nie jest jakieś rewelacyjne, natomiast po jego obejrzeniu dopiero zaczyna się cała magia i na długo go nie zapomnę.
Ale jedno jest pewne, że muszę zobaczyć dodatkowo wersję po angielsku, aby na pewno zrozumieć wszystkie cięższe kwestie (ʘʘ)
BlackReven - #randomanimeshit #ilyakuvshinov #ghostintheshell #motokokusanagi #batou ...

źródło: comment_XyxPP5eJvje9qVLuaWSt9uuT10XHloWD.jpg

Pobierz
  • 9
@Life_will_kill_ya: Jest ona właśnie podana bardzo dobrze. Nie jest tak, że przez całe anime gadają i gadają. Są sceny walki, są sceny krwi itp, a przez to, że anime ma tylko 1h22m to człowiek się nie nudzi. Natomiast przysiadając do tego anime zdecydowanie trzeba mieć na uwadze, aby otworzyć umysł na coś szerszego, niż komórka ameby :D
dwa sezony

@BlackRaven
@RimenX:
drugi sezon. drugi sezon SAC jest bardziej...."aktualny" jeśli chodzi o obecne wydarzenia.

pierwszy sezon ma za dużo fillerów. typu:

-jedna z Fu****om się całkowicie nie "zsynchronizowała" i robi sobie wycieczkę po mieście

-robo-waifu masowo popełniające "samobójstwa"

-Aramaki szukający swojego brata

-jakaś burda w składzie wina

-"miałem słaby punkt, w moim sercu"