Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Boski_Szymon kazdy je jak lubi. Rozumiem jak ktos lubi well - na poczatku tez ciezko mi bylo sobie wyobrazić, ze takie cos moze smakowac, nie byc jak guma, nie byc zimne i #!$%@? :)
  • Odpowiedz
@Boski_Szymon: Jak prostaku nie umiesz zrozumieć, że każdy ma inny gust i nie atakować go przy okazji to szczym jadaczke. Jeden lubi takie inny nie. Twierdzenie, że tego typu rodzaj usmażenia mięsa jest najlepszy znawco jest #!$%@?.

@TwojPan: Mówisz że jest smaczne? Możesz podesłać jakiś przepis? Z chęcią bym spróbował w wolnym czasie, żeby zobaczyć czy mi podejdzie. (Kilka razy próbowałem i było średnio).
  • Odpowiedz
@Formidable: Ale Ty mówiłeś, że Ci nie smakuje taki sposób wysmażenia tylko w ignorancki i januszowy sposób zapytałeś czy to w ogóle jest usmażone. Wracaj do mielonych. Nie zapomnij dodać dużo bułki tartej - taniej wyjdzie XD
  • Odpowiedz
@Boski_Szymon: Okej, czyli starasz się być, #!$%@?, wielkim kozakiem a klasy zero. Nie umiesz sformułować twierdzenia;

Ale Ty mówiłeś, że Ci nie smakuje taki sposób wysmażenia tylko w ignorancki i januszowy sposób zapytałeś czy to w ogóle jest usmażone.


Gdzie napisałem że mi nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Formidable przepis - kupujemy stejka i tyle xD a tak serio - odkad stosuje sie do kilku podstaw - jeszcze nie udalo mi sie spieprzyc steka:

1. Wyjmujemy steka na ~godzine przed smazeniem z lodowki, zdejmujemy opakowanie, dajemy mu sie zrelaksowac.
2. Rozgrzewamy olej, powtarzam OLEJ a nie jakas oliwe na patelnii (oliwa nie rozgrzeje sie do fajnej temperatury). Nie przesadzamy z olejem - stek nie ma w nim plywac, dajemy go malo.
3. Na moooocno rozgrzany olej wkladamy naszego zrelaksowanego juz steka.
4. Nie ruszamy go na patelnii, nie nakluwamy, nie macamy, zostawiamy go na tyle czasu ile potrzebuje. Przewracamy jednym zgrabnym ruchem, nie nakluwamy... i znow zostawiamy na tyle czasu ile
  • Odpowiedz
@Boski_Szymon:

Nie poprawiłem błędów, skomentowałem i trudno. Kolega wyżej który ma rigcz chociaż pomógł i podał przepis. Szkoda że na cały mój tekst #!$%@?łeś się do błędu gramatycznego oraz na błąd logiczny w zdaniu. Śmiesznie, że udajesz znawcę i próbujesz być takim wyjątkowym a zachowujesz się gorzej niż typowy Polak z memów.
  • Odpowiedz